Günde 12,53 TL’ye Geely Sahibi Olun…

Geely’nin bir başka başarılı modeli Emgrand EC7’ye ise günde 18,54 TL ödeyerek sahip olmak mümkün. Geely Emgrand EC7 modelinin 28,990 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatının % 90’lık bölümüne Geely Finans’tan kredi kullanma imkanı da sunuluyor. Emgrand EC 7 modeli 2,899 TL gibi son derece düşük peşinatla ve 72 ay vadeyle satışa sunuluyor.

Geely’nin C segmentindeki sedan temsilcisi FC, uygun fiyat etiketiyle yüksek donanımı ve üstün sürüş keyfini birarada sunan çok özel bir otomobil. Geely FC’de ABS+EBD, immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastığı gibi son derece önemli güvenlik ekipmanları standart olarak sunulurken konfordan da ödün verilmemiş. FC’de uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli, ısıtmalı ve led sinyalli yan aynalar, digital klima, Radyo/Cd/USB ve SD Kart Girişi, elektrikli ön ve arka camlar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, arka park sensörü standart olarak sunulan ekipmanlardan sadece bazıları. Anadolu Grubu güvencesi ile ülkemizde satışa sunulan FC modelinde, 3 yıl / 100.000 km. garanti de sunuluyor.

Geely Emgrand EC7, Avrupai ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, yaşattığı sürüş keyfi, teknolojisi, güvenliği ile bir C segment otomobilin sunabileceğinden çok daha fazlasını vaadediyor. Emgrand EC7 sedan versiyonu, iki çok önemli noktada segmentinin en iyi değerlerini sunuyor. Geely Emgrand EC7, 680 lt.’lik bagaj kapasitesiyle sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip. 2,650 mm’lik dingil mesafesi ve üstün gövde genişliği sayesinde Emgrand EC7, hem sürücü hem de yolcuları için son derece rahat bir kabin içi ortam sunuyor. Geely Emgrand EC7, ayrıca 4,635 mm’lik uzunluğu ile segmentindeki en uzun araç olmasıyla da rakiplerinden ayrılıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.