Herkese uygun finansman çözümleri

Sektörlerinde iki öncü kuruluş olan Honda Türkiye ve Akbank, Honda Finans çatısı altında, müşterileri için yepyeni bir finansman modeli olan Honda Finans’ı geliştirdi. Honda müşterilerine özel finansal çözümlerin üretileceği bu sistem ile, müşteriler bayiden çıkmadan, kredi işlemlerini tamamlayıp, hayal ettikleri yeni araçlarına sahip olabilecekler.

Tüketicilerin ekonomik durumlarına özel ödeme planları oluşturarak herkesin bütçesine uygun çözümlerin sunulacağı sistemde, Honda Türkiye, 2011 yılı sonundan itibaren müşterilerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ürünlerini pazarlama olanağı elde edecek.

Esnek ödeme opsiyonları sayesinde çok çeşitli finansman alternatifleri sunacak olan Honda Finans sistemi, sıfır kilometre ve ikinci el taşıtların yanısıra motosiklet ürünlerini de kapsayacak.

Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, “Akbank olarak, Honda gibi küresel düzeyde prestijli bir otomotiv şirketinin otomobil ve motosikletlerinin satış sürecinde gereken finansmanı çok hızlı şekilde sağlayacak bir sistem geliştirdik. Bu sistem ile müşterilerimizin araç seçimini tam da bu noktada en yüksek seviyede desteklemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Binbaşgil, “Akbank olarak temel hizmet anlayışımız, müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak. Taşıt kredilerini geliştirirken de, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun finansman alternatiflerini tespit ederek onları hayallerinin aracına kavuşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.