Hybrid Air Yenilikçi bir benzinli full hibrit çözümü

Sera etkili gazların ve kirleticilerin (NOx ve parçacıklar) dünya ölçeğinde azaltılması alanında git gide daha iddialı adımlar atılmakta (CAFE Europe 2020 95 g; Çin 117 g). 2020 yılında, her ne kadar otomobillerin çekiş ünitelerinin büyük çoğunluğunu içten yanmalı termik motorlar oluşturacaksa da, CAFE’nin hedeflerine ulaşılması için, full hibrit motorlardan yararlanılması gerekecek. Büyük ölçüde Uzak Doğulu üreticilerin hakim olduğu Full hibrit motorlar, Avrupa pazarının %15’ini oluşturabilecekler.

PSA Grubu, bu alandaki tecrübesine güvenerek, karbonsuz ulaşım alanında çevre konusunda sahip olduğu lider konumunu güçlendirmeyi ve maliyet ve hizmetler konusunda müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermeyi amaçlıyor.

Hybrid Air, yeni türde bir full hibrit motor. Benzin ile sıkıştırılmış havayı akü söz konusu olmaksızın bir araya getiriyor ve böylece elektrikli hibridasyona bir alternatif teşkil ediyor.

Hybrid Air, PSA Grubu’na, fiyat bakımından erişilebilir, daha düşük tüketimli ve kolay kullanımlı, orta gam müşterilerine hitap eden bir ürünle, dünya teknoloji liderliği konumuna yerleşme imkanı veriyor.

Bu teknoloji, hali hazırdaki teknolojilerin şimdiye kadar ulaşamadığı bir CO2 / Maliyet dengesi düzeyinde yer alıyor ve bu yüzden gerçek bir devrim niteliğinde.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.