Ticari Araç’tan kampanya paketi

Volkswagen Ticari Araç avantajlı kampanyalarına devam ediyor. Cazip indirimlerin yanısıra, VDF’den avantajlı kredi uygulamaları, özel sigorta ve garanti paketlerinin sunulduğu kampanya, Nisan ayı boyunca devam ediyor.

İndirimler 3 bin TL’yi buluyor

Volkswagen Ticari Araç, Nisan ayı süresince devam edecek kampanyada Transporter modellerinde 2 bin TL, Caravelle ve Crafter modellerinde ise 3 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Kampanya süresince, Volkswagen Ticari Araç’ın, VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa sürdürdüğü kredi kampanyalarından yararlanmak da mümkün. Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için faiz oranları, 0.89’dan 0.79’a çekiliyor.

Fulllife paketinde aracın garanti süresi 2 yıldan 4 yıla (150.000 km) uzatılırken, Fullplan’da araç kredi işlemleri ile aynı anda kasko ücretini de kredilendirme ve 5 yıllık sabit ücretli kasko alım imkânları sunuluyor. Fullplan ise Vdf’den kredi kullanan bireysel müşteriler için sunulan kredi koruma sigortası. Bu paket de kredi geri ödemeleri başladıktan sonra özel şartlardan kaynaklı bir sorunla karşılaşılırsa, teminatlar dahilinde ödemelerin dönemsel olarak üstlenilmesini ya da koşullara göre kalan kredi borcunun tamamen kapatılmasını sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.