“Mekanın Yaratıcı Kullanımı Ödülü”

Burton Global Open Serisinin (BGOS) snowboard yıldızları, artık çok daha yakından takip edilecekler: Dünyanın dört bir yanındaki internet kullanıcıları, her bir atlayışı http://www.facebook.com/MINI adresinden izlemeye ve kişisel favorilerini seçmeye davetliler. Oylamalar sonunda en yüksek skora ulaşan iki snowboard sporcu, MINI’nin BGOS ortağı olarak bu sene ilk kez vereceği “Mekanın Yaratıcı Kullanımı Ödülü”ne sahip olacaklar. Toplam ödül 50.000 USD değerinde olacak ve en iyi erkek ve kadın yarışmacı tarafından paylaşılacak

Uzmanlardan oluşan bir kurul, şimdiden İsviçre Laax’daki BGOS etkinliğindeki en yaratıcı adaylardan oluşan bir liste hazırladılar. Jamie Anderson (ABD), Ty Walker (ABD), Yuki Furihata (Japonya), Xaver Hoffmann (Almanya), Sven Thorgren (İsveç), Peetu Piiroinen (Finlandiya) ve Markus Keller (İsviçre) aday gösterildiler. MINI severler, bu adayların pist kayışlarını ve tüm atlayışlarını Facebook’tan klip olarak izleyebilirler. İsteyen herkes, MINI Facebook sayfasından oylamaya da katılabilir: “Beğen” seçeneği ile basitçe favorinizi seçebilirsiniz. Denemeye değer, çünkü Facebook’ta oylamaya katılan herkes otomatik olarak ödül çekilişine dahil edilecek. MINI, şanslı kazanana Yeni Zelanda, İsviçre, Kanada veya ABD’de yapılacak olan BGOS etkinliklerinden birine – uçak, konaklama ve pass dahil olmak üzere – dört kişilik bir gezi hediye edecek.


~
Mekanın Yaratıcı Kullanımı Ödülü, snowboard sporcuları arasında ise yaratıcılığa teşvik edici ve tamamen kendilerine ait bir stil oluşturma cesareti veren bir ödül olarak algılanıyor. Sporcular, sınırlı alanları mümkün olduğunca yaratıcı kullanmaya dayanan MINI felsefesine tamamen bağlı kalarak, havadaki hareketlerinde kendilerine özgü her şeyi ortaya koymak için cesaretlendiriliyorlar.

Laax’tan sonra yapılacak olan BGOS etkinliklerindeki en yaratıcı performanslar da seçimlere dahil edilecekler: Burton Kanada Açık (1-6 Şubat arası Calgary’de) ve Burton ABD Açık (7-13 Mart arası Stratton’da).

Ayrıca, sporcuları etkinliklere MINI’ler getirip götürecek. İlgili izleyiciler de, orada bir MINI Countryman test sürüşü yapma şansına sahip olacaklar.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.