Hyundai kasko ile aracınız emin ellerde

Allianz Sigorta ve Hyundai işbirliğiyle oluşturulan Hyundai Kasko Sigortası, yeni (0 km) araçlar ile 2000 model ve sonrası tüm (ikinci el) Hyundai araçları kapsayacak şekilde düzenlenen geniş kapsamlı bir poliçe olarak hazırlandı. Hyundai Kasko sayesinde çarpma, çarpılma, yanma, halk hareketleri, deprem, terör, sel ve su baskını, hırsızlık, ferdi kaza, üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk, hukuksal koruma ve poliçede detayları verilen diğer tüm genişletmeler ile Hyundai araçlar tüm risklere karşı bir kasko poliçesinde bulunması gereken bütün teminatlar dahilinde bir bütün paket halinde eksiksiz korunuyor.

Hyundai araç sahipleri artık Hyundai Assan’ın geniş ve deneyimli servis ağından, orjinal  HYPERLINK “http://www.milliyet.com.tr/index/yedek%20parca” \t “_blank” yedek parçalarından ve tecrübeli teknik hizmetinden daha çok yararlanıp araçlarının sağlamlığıyla birlikte değerlerini de koruyacak ve bu sayede taklit ve kalitesiz parça kullanımına da engel olunarak tüm yolcuların güvenliği korunmuş olacak.

Bu tam korumanın haricinde araçları daha da güvenli hale getirmek için Hyundai kasko ile anlaşmalı servislerde yılda iki kez ücretsiz check-up hizmeti veriliyor. Bununla birlikte Hyundai model araçların kaporta, cam, boya, deri, vinil, kumaş ve plastik aksamlarında oluşabilecek küçük ölçekli hasarlar, poliçedeki mini onarım teminatı limitleri dahilinde ücretsiz olarak giderilecek ve bu mini onarımlar nedeniyle poliçelerin hasarsızlık indirimleri bozulmayacak. ~Hyundai kasko ile güvenlik ve konfor bakımından araçların en kritik parçalarından olan camlarında da bir hasar nedeniyle değişim gerektiğinde, anlaşmalı Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen araçlarda Hyundai kalite standartlarına uygun orjinal camlar kullanılarak ücretsiz olarak karşılanacak, hatta ilk cam değişiminde poliçenin hasarsızlığı da bozulmayacak.

Hyundai Kasko sahipleri, rakiplere göre daha kaliteli hizmeti daha hızlı alacaklar.  Araçlarda meydana gelen belli miktarlara kadar hasarlar için sigorta eksperinin gelmesine gerek kalmayacak, böylece hasar onarım süreleri daha da kısalacak. Ayrıca piyasadaki kasko poliçelerinde genelde yüzde 60’a hadar verilen hasarsızlık indirim oranı, Hyundai Kasko sahipleri için yüzde 65’e kadar çıkabilecek.

Hyundai Kasko sahipleri geniş bir asistans teminatı da alacak. Bu kapsamda aracın çekilmesi veya nakli, aracın kullanılamayışı durumunda konaklama veya ulaşım, yaralanma veya hastalık durumundaki gerekli işlemler gibi teminatları içeren teknik, ferdi ve tıbbi teminatlar Hyundai Kasko Sigortası kapsamında olacak. Bununla birlikte aracın trafikte seyredemeyecek şekilde hasar gördüğü kazalarda da 24 saat içerisinde onarım gerçekleştirilemezse poliçedeki şartlara bağlı olarak ikame araç hizmeti verilecek.~Hyundai Kasko Sigortası sahipleri, araçları kadar kendilerini ve evlerindeki eşyaları da güvence altına almış olacak. Hyundai sahiplerinin başına gelebilecek risklere karşı tam bir koruma sağlanabilmesi için Kasko Sağlık Sigortası da 25.000 TL limitle poliçede otomatik olarak verilecek ve kasko sahiplerinin evindeki eşyalar yangın, yıldırım, infilak teminatları için 10.000 TL’ye kadar  otomatik olarak sigortalanacak.

Hyundai Kasko Sigortası, Allianz Sigorta’nın bütün acenteleri ile Allianz Sigorta ile  anlaşmalı Hyundai Yetkili Bayilerinde satılacak. Allianz ile anlaşması olan Hyundai Yetkili Servisleri’nde orijinal yedek parçalarla gerekli müdahaleler yapılıp eksiksiz hasar ödenecek, henüz anlaşması olmayan yetkili servislerde ve diğer tüm servislerde hasar tazminatının sadece yüzde 20’lik kısmı sigortalı tarafından karşılanacak. Yıl sonuna kadar Hyundai’nin Türkiye çapındaki tüm yetkili servislerinde bu hizmetin sunulması ve Hyundai sahiplerinin gönül rahatlığıyla ve güvenli bir şekilde araçlarını kullanıp yüksek Hyundai müşteri memnuniyetinin daha da artırılması planlanıyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.