Infiniti’nin İlham Veren Yolculuğu

Performansla ruhun mükemmel uyumunu yakalayan Infiniti’nin, “Total Ownership Experience” adını verdiği, markanın müşterileri ile olan tüm ilişkilerinde ‘eşsiz bir deneyim’ yaşatma prensibi, İstanbul dışındaki büyük illerde de potansiyel müşterilerle buluşmaya, onlara benzersiz Infiniti deneyimini yaşatmaya hazır. Bu kışkırtıcı ve keyifli deneyimi İstanbul dışındaki premium otomobil tutkunlarının da yaşaması amacıyla Infiniti gittiği illerde Infiniti alanları yaratıyor.

Infiniti’nin ilk durağı, Infiniti markasını temsil eden Bayraktar Grubu’nun tarihinde, sanayi yatırımlarını gerçekleştirmesi ve ilk perakende noktasını kurması açısından özel bir yeri de olan İzmir şehri. İzmirli otomobil tutkunları, 7 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında, 45 gün boyunca Swissotel Grand Efes içerisine kurulan Infiniti alanında eşsiz Infiniti deneyimini yaşama fırsatını yakalıyor.
Infiniti sırasıyla, 25 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da Sheraton Hotel’inde, 24 – 27 Mayıs tarihleri arasında Antep’de Bayazhan Hoteli’nde, 30 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Adana’da Hilton Hotel’inde ve son olarak 3 – 4 Haziran tarihleri arasında Mersin’de Hilton Hotel’inde kurulacak Infiniti alanlarında otomobil severler ile buluşacak.

Üstün performansı test etme fırsatı

Infiniti, ilham yolculuğu sürecinde gittiği her şehirde otomobil severlere markanın iki özel modelini test ettirme olanağı bulacak. Otomotbil severler, Infiniti FX30d ve M30d ile dizel teknolojisinin sunduğu en yüksek performansı yakından deneyimleme fırsatı bulacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.