Isuzu D-Max ile Her Yere Gitmek günde 28 TL

Isuzu D-Max’ in tüm versiyonları için uygulanan kampanya kapsamında günde 28,32 TL’ den başlayan kredi imkanlarının yanısıra kredi kullanımında dosya masrafı da sıfırlanıyor.

Kampanya ile 39.000 TL tüzel kredi kullanımında 60 ay vade için günlük 28,32 TL ve bireysel kredi kullanımında ise günlük 29,27 TL’ ye denk gelen kredi imkanı ile çok cazip satınalma fırsatları sunuluyor.

Isuzu D-Max üstün aktif ve pasif güvenlik özellikleri, aerodinamik sportif tasarımı, 163 beygir gücündeki twin turbo dizel motoru , 400 Nm tork gücü ve düşük yakıt tüketimi ile beklentilerin üzerinde bir pick-up. D-Max’ in otomatik şanzımanlı V-Cross paketi ise deri koltuklar, ısıtmalı ön koltuklar, elektrik kumandalı sürücü koltuğu ve iklim kontrollü klima özellikleri ile kullanıcılara güç ve güvenliğin yanında üstün konfor sunuyor.


Satırbaşlarıyla Isuzu D Max

Agresif ve sportif dış görünüş

Mükemmel oranlara sahip ve görsel uyum sergileyen akıcı tasarım çizgileri, yan profilden arka kısma kesintisiz uzanan karakter çizgileri ile “sportif” bir tarza sahip olacak şekilde yeniden tasarlanan yeni ISUZU D-MAX, kaslı çamurluk ve kama şeklindeki dizaynı ile güçlü ve atletik bir görünüme sahip. Tümüyle yenilenen kabin tasarımı daha fazla alan ve daha fazla şıklık ile hoş bir seyahat keyfi sunuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.