Kia Yetkili Servislerinde 4/4’lük Kış Kampanyası

Kampanya kapsamında, servise gelen araçlar ücretsiz check-up ve lastik kontrolü hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Ayrıca, 4 adet Cooper/ Avon/ Starfire lastik alana, 1 yıl yol yardımı ve lastik tamir kiti hediye olarak veriliyor. Kampanya süresince orjinal Kia aksesuarlarda ise % 20’ye varan indirimler uygulanıyor.

Kia’nın bu çok özel servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 15 Kasım tarihine kadar Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek.

Kia araç sahiplerini sadece müşteri olarak değil, Kia ailesinin çok değerli üyeleri olduğunun bilinciyle hareket eden Çelik Motor , önümüzdeki dönemde de Kia araç sahiplerinin yetkili servislere olan bağlılığını güçlendirecek ve satış sonrası hizmet kalitesini artıracak projeler/kampanyalar gerçekleştirmeye devam edecek. Çelik Motor’un Satış Sonrası Hizmetlerine verdiği önemin en son kanıtı 27-29 Eylül tarihlerinde Güney Kore’de 32 ülke ve 41 katılımcıyla gerçekleştirilen 1. Uluslararası Servis Danışmanları Yarışması’nda elde edilen dördüncülük oldu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.