Kiliti açan arabayı kapacak !

Kale Outlet Center AVM’de, cafe ve restoranlardan 25 TL, diğer mağazalardan 50 TL alışveriş yapan ilk 500 kişi 2 adet Renault Clio Symbol‘ün sahibi olacak.

Arabanın kilidini bulup açmayı başaran 2 kişi sorulan soruya da doğru yanıt verirse arabayı almaya hak kazanacak.

KDM AVM Danışmanlık tarafından yönetilen Güngören Kale Outlet Center

‘Keyifli ve kazançlı alışverişin kalesi’ sloganıyla, unutulmayacak bir kampanyaya imza atıyor! Kupon, çekiliş ve kura olmadan yepyeni bir kampanya ile otomobil sahibi yapıyor.

Kale Outlet Center’da başlayan “Hediyesi anında, var mı böyle kampanya!” sloganlı yarışmada birbirinden ünlü cafe ve restoranlardan 25 TL, diğer markalardan 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler, 2 Renault Clio Symbol kazanma şansına sahip olacak. Her gün ilk 500 kişi, orta alanda bulunan iki adet Renault Clio Symbol marka arabanın kilidini açmaya çalışacak. 5 bin adet anahtarın içinden kendi seçeceği anahtarla şansını deneyecek ziyaretçiler arasında kilidi açan anahtarı bulan ziyaretçi, kendisine sorulan soruyu da doğru bildiği taktirde arabayı almaya hak kazanacak!

15 Dakika Arayla İki Otomobil Çıktı

Kale Outlet Center’da düzenlenen otomobil kampanyasında şaşırtan bir durum yaşandı. Bir kutunun içine arabanın kilidini açan anahtarın da bulunduğu 1000 adet anahtar koyuldu. Sesli kameraların önünde 25 liralık alışveriş yapan müşteri elindeki faturanın değeri karşılığında anahtarı kutudan alıp otomobilleri açmayı denedi. 15 dakika arayla iki müşterimiz kutudan aldıkları anahtarlarla 30 bin TL değerindeki otomobilleri açtılar. Kampanyanın ilki çok uzamadan bitirildi. İkinci kampanyada şartlar biraz daha zorlaştırıldı. 22 Nisan’da başlayan ikinci kampanyada anahtar sayısını 5 bine alışveriş rakamı da 50 liraya çıkarıldı.


Arabaların kaç günde çıkacağını bilin, tatile çıkın

“Hediyesi anında, var mı böyle kampanya!”sın da, 15 dakika aralıkla hediye edilen otomobillerin sonrasında, ikinci kampanyanın kaç günde çıkacağını bilen iki çifte Antalya’da 5 yıldızlı otelde bir hafta tatil hediye !…
‘Tahmin et’ yarışmasına, Kale Outlet Center’ın Kale Kart’ı ile AVM danışma masasından ve www.kalecenter.com.tr internet sitesinden katılabilir, tatil kazanabilirsiniz. Heyecanın zamanla yarıştığı, sonrasında bilgiyle perçinlenip, alışveriş keyfiyle tat kazandığı bu kampanya unutulmazlar arasındaki yerini alacak!

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.