Kış Bakımı

Kia Türkiye, 15 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında tüm Kia kullanıcılarını, yetkili servislerine davet ediyor. Kampanya süresince tüm Kia araç sahiplerine, mekanik servis işlemlerinde araç yaşının 4 katına varan yedek parça ve işçilik indiriminin yanısıra 400 TL ve üzerindeki harcamalarında BP’den 75 TL’lik ücretsiz akaryakıt/otogaz fırsatı sunulacak.

Kampanya kapsamında, servise gelen araçlar ücretsiz kışa hazırlık kontrolü hizmetinden ve Garanti Bankası Bonus Kart’a 8 taksit imkanından da faydalanabilecekler.

Kia Türkiye’nin bu çok özel servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 15 Ekim – 24 Kasım 2012 tarihleri arasında Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek.

Kia Türkiye, modelleriyle , teknolojisiyle, bayi ağı ve satış anlayışıyla her geçen gün yukarıya taşıdığı kalite anlayışını, satış sonrası hizmetlerde sunduğu “Family-like care” anlayışıyla birleştirirken, tüm Kia sahiplerine kendi ailesinden biri gibi ayrıcalıklı, nazik ve güvenilir bir hizmet sunarak, satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de fark yaratıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.