Kışa hazırlık şart

Antifriz soğutma sıvısı
Castrol’ün benzinli ve dizelmotorlar için sunduğu antifriz soğutma sıvısı -36 dereceye kadar motorunuzu koruyor ve kolay çalışmasını sağlıyor. 3 litrelik ambalajda sunulan ürünün fiyatı 15.99 TL

Buğu çözücü sprey
Ön camın iç yüzünde meydana gelen buğuyu önlemek için Sonax’ın sunduğu sprey aynı zamanda kask ve gözlüklerde kullanılabiliyor ve temiz bir görüş sağlıyor. Sonax’ın buğu çözücü spreyinin fiyatı 6.99 TL.

Cam buz çözücü
Otomobillerin soğuk kış gecelerinde ön camın dış yüzeyi buzla kaplandığı için, camı çizmeden ve zahmetsizce buzun çözülmesini sağlayan Sonax cam buz çözücü, bu konuda büyük konfor sağlıyor. Bir taraftan ön camın dış yüzeyinde buzların erimesini, diğer taraftan daha geç buzlanmayı sağlayan spreyin 500 ml’lik ambalajının fiyatı 6.99 TL.

3’lü bakım seti
Arexons’un sunduğu antifrizli cam suyu, buz çözücü ve buğu temizleyicisinden oluşan bu üçlü setin temiz ve zahmetsiz bir görüş sağlıyor. Fiyatıysa 12.99 TL.~Antifrizli camsuyu
Otomobilin cam suyuna ilave edilen Sonax’ın antifrizli cam suyu, zorlu hava koşullarında cam suyunuzun donmasına engel olduğu gibi cam yüzeyini tertemiz yapıyor ve rahat bir görüş sağlayarak güvenliğini üst seviyeye çıkartıyor. Sonax’ın bu ürünün 1000 ml’lik ambalaj satış fiyatı 8.99 TL.

Kilit buz çözücü
Dondurucu soğuk havalarda otomobillerin kilitlerinin donması işten bile değil. Ancak otomobilinizin kilitlerine buz spreyi sıkmanız durumunda, kapı açma mekanizması çalışır hale gelip kapıların kolayca açılmasını sağlıyor. Kilit buz çözücünün 15 ml’lik ambalaj fiyatı 7.99 TL.

6 parçalı bakım seti
Bu 6’lı kışlık bakım seti, buza karşı tüm önlemleri almanızı sağlıyor. Antifrizli cam silecek suyundan buğu önleyici spreye kadar oluşan setin fiyatı 16.99 TL.

Buz kazıyıcı
Otomobilin ön camında oluşan buzları çözmek için ekonomik ve hızlı bir formül olan buz kazıyıcıların fiyatları 1.99 TL ile 2.99 TL arasında değişiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.