Korando Sports’u şimdi alanlar yazın ödüyor

Her şey dahil anahtar teslimi 42.100 TL den başlayan fiyatlarla satılmakta olan Korando Sports 2012 modellerini Mart ayı içerisinde tercih eden herkes, 20.000 TL ‘ye 2 yıl 0 faizli krediden faydalanabilir veya aracın kasası üzerine uygulanan ve hafif ticariye sportif bir görünüm kazandıran Half-Top/Sürgülü arka kapağı hediye olarak alabiliyorlar. Müşterilerine, kredi ödemelerini 3 ay erteleme şansı da tanıyan Ssangyong, Yazın ödeme kampanyasında yararlanan müşterilerine arka kapağı (Half-Top) hediye ediyor.

155 PS güce ve e-XDİ aktif dizel motora sahip Korando Sports gücü ve sürüş keyfinde de iddialı. Dört teker disk fren sistemi ve helezon yaylı amortisörlü süspansiyon sistemi bulunan Korando Sports, geniş diz mesafesi özelliğini ikinci sıra 29 derece yatık koltuklarıyla ön plana çıkıyor. Led gösterge panelleri ilk bakışta okumayı sağlayacak şekilde tasarlanan Korando Sports’ta hands free konuşma imkanı sağlayan Bluetooth, yol bilgisayarı ve USB, AUX girişi standart olarak tüm versiyonlarda bulunuyor.

Sürüş esnasında en çok kullanılan devir olan 1.500, 2.800 devir Aralığında 360 nm torka sahip Korando Sports, başlangıç torku olan 190/1.000 Nm/rpm özelliği yokuş kalkışlarda çok yüksek bir performans sağlıyor. Araç Ssangyong’un diğer modellerinde varolan üç katlı, güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş karkas tipi boydan boya monoblok şase sistemiyle yolcularına birinci sınıf güvenliğini hissettiriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.