Kosifler oto’dan türkiye’de bir ilk

Güvenli, genç, dinamik ve yenilikçi kavramlarıyla özleşen Otomotiv Sektörünün başarılı isimlerinden Kosifler Oto, bir ilke imza attı. Her daim müşterilerine kalite, güven ve en iyi hizmet sunan, sektöründe her zaman bir adım önde olan Kosifler Oto yine gerçekleştirdiği bir ilk ile müşterilerinin yüzünü güldürdü.

KOSİFLER OTO değerli müşterilerine 31.Mart.2012 tarihinde kendi bünyesinde gerçekleştirdiği KOSİFLER OTO GARAJ SATIŞLARI kampanyasıyla yepyeni bir bahar sürpriz’i ile merhaba dedi.

KOSİFLER OTO kendi güvencesi altındaki, bu sene ve geçtiğimiz seneye ait sicil kayıtlı 0’km araçları garajından çıkartıp değerli müşterilerine %40’a varan cazip fiyatlarla sundu.

Kışkırtıcı ve asil bir sürüş keyfine kapılabileceğiniz BMW modellerinden 1.16i, 3.16i, 3.20d, 5.20d, Z4, M3, X5, 6.40C ile mükemmelliğin simgesi olarak kabul edilen ASTON MARTİN VANTAGE marka ve her biri 0‘km olan araçlar KOSİFLER OTO GARAJ SATIŞLARI kampanyasına gösterilen büyük ilgi neticesinde sahipleri ile buluştu.

Kosifler Oto’yu tercih eden müşteriler, hem cazip avantajlar dahilinde sıfır kilometre araç sahibi oldular, hem de Kosifler Oto müşterisi olmanın ayrıcalıklarını yaşadılar.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kosifler oto’dan türkiye’de bir ilk

Güvenli, genç, dinamik ve yenilikçi kavramlarıyla özleşen Otomotiv Sektörünün başarılı isimlerinden Kosifler Oto, bir ilke imza atıyor. Her daim müşterilerine kalite, güven ve en iyi hizmet sunan, sektöründe her zaman bir adım önde olan Kosifler Oto yine gerçekleştireceği bir ilk ile müşterilerinin yüzünü güldüreceğe benziyor.

KOSİFLER OTO değerli müşterilerine 31.Mart.2012 tarihinde kendi bünyesinde gerçekleştireceği KOSİFLER OTO GARAJ SATIŞLARI kampanyasıyla yepyeni bir bahar süprizi ile merhaba diyor.

KOSİFLER OTO kendi güvencesi altındaki, bu sene ve geçtiğimiz seneye ait sicil kayıtlı 0’km araçları garajından çıkartıp değerli müşterilerine %40’a varan cazip fiyatlarla, büyük bir fırsat olarak KOSİFLER OTO müşterisi olmanın ayrıcalığını sunuyor.

Listelenmesi planlanan araçlar, zaman ve adet müddeti dahilinde geçerli olmak kaydı ile KOSİFLER OTO’nun 31.Mart.2012 tarihinde gerçekleştirmeyi düşündüğü GARAJ PROJESİ içersinde;

Kışkırtıcı ve asil bir sürüş keyfine kapılabileceğiniz BMW modellerinden 1.16i, 3.16i, 3.20d, 5.20d, Z4, M3, X5, 6.40C ile mükemmelliğin simgesi olarak kabul edilen ASTON MARTİN VANTAGE marka ve her biri 0‘km araçları uygun fiyat garantisi sunarak düzenlenecek olan KOSİFLER OTO GARAJ SATIŞLARI kampanyası adı altında satışlarını gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Bir gün müddetle sürecek olan satışlarda araç sahibi olmak isteyenleri %40 ‘a varan fiyat avantajları bekliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.