Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ile moda dünyasının kalbi İstanbul’da atıyor

16 Mart’a kadar sürecek olan ilk Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, başka bir “ilk” için de platform oluşturuyor. Yeni Mercedes-Benz CLA, Türkiye’de ilk kez bu organizasyonda sergileniyor ve sofistike tasarım söz konusu olduğunda, Mercedes-Benz otomobilleri ile mo-danın kusursuz bir uyum içinde olduklarını kanıtlıyor. Dinamik tasarımıyla Mercedes-Benz markasının sportif yanını vurgulayan Mercedes-Benz CLA, hiç şüphesiz organizasyonun en ilgi çekici öğelerinden biri olacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul açılışında yaptığı konuşmasında Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün organizasyon konusundaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un hedefi Türk yeteneklerini, gelişebile-cekleri ve büyüyecekleri bir ortamı yaratarak uluslararası arenaya taşımak. Biz de Mercedes-Benz Türk olarak, İstanbul ve Türk modası için önemli bir potansiyel görüyoruz. Bu nedenle Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a olan isim sponsorluğumuzdan dolayı büyük bir he-yecan duyuyoruz.

Eminiz ki, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, şehrin halihazırda sahip olduğu moda di-namiklerine, Türk moda tasarımcıları ve markalarına dünya çapında ivme kazandıracak. Bu organizasyon ile üstün tasarım ve stil beklentisi olan bir müşteri kitlesi ile buluşacağımıza da inanıyoruz. Tabii ki böylelikle markamız ve moda dünyası arasındaki kuvvetli bağı daha da güçlendireceğiz.”

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.