Mobil 1 size Grand Prix Yarışlarına Çok Yakın Olma Fırsatı Sunuyor

Bu sezon Vodafone McLaren Mercedes MP4-28 direksiyonunda Dünya Şampiyonu Pilotu Jenson Button’a eşlik edecek olan yeni pilot Sergio Perez ile Mobil 1 sentetik motor yağı arkasındaki ekip motor sporları tutkunlarına sanal olarak kokpitteki pilotlara katılma fırsatı sunan ‘Get Personal’ yarışmasını başlatıyor.

Yarışmacılar, kendilerini sahne arkasına taşıyacak ve sanal olarak birer test sürücüsüne dönüştürecek olan kişisel paylaşılabilir videolarını yaratabilecekleri www.mobil1.com/getpersonal sitesini ziyaret ederek kayıt olmaları için teşvik ediliyor. Büyük ödülü kazanan şanslı yarışmacı 2013 Formula 1 Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’deki Mobil 1 ve Vodafone McLaren Mercedes ekibiyle yakından tanışma fırsatı yakalayacak.

Büyük ödülü kazanan yarışmacı, pit alanında yapılacak bir turun yanı sıra, pistte kullanılan yağ ve yakıtı analiz ederlerken Mobil 1 teknisyenleriyle yan yana olma fırsatı yakalayacak.

Yarışmada sıralamaya giren bir kısım Türk yarışmacı yarış arabasının içinden parçalar dâhil ayrıcalıklı, özel ürünlere sahip olacaklar.

Mobil Oil Türk A.Ş. Dijital Pazarlama ve Halkla İlişkiler Koordinatörü İrem Algıer, “Motorsporları tutkunlarının aksiyona uzak kalmamaları ve ekipleri platformun en tepesine çıkarmaya yardımcı olan anahtar strateji ve teknolojiler hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olmak için sürekli yeni yöntemler peşindeyiz. Mobil 1 ‘Get Personal’ yarışması sayesinde ExxonMobil ve Vodafone McLaren Mercedes arasındaki uzun süreli teknoloji ortaklığını güçlendiriyor ve yarış tutkunlarına benzersiz bir deneyim ve Grand Prix yarışının en popüler ekiplerinden birinin içine girme şansı tanıyoruz” dedi.

2013 Grand Prix Yarış sezonu, ExxonMobil ve Vodafone McLaren Mercedes arasındaki Teknoloji Ortaklığının 19. yılını temsil ediyor. Mobil 1 teknolojisinin arkasındaki ekip her yarışta pistte hazır bulunarak Vodafone McLaren Mercedes ekibine yüksek performanslı yağlar, yarış yakıtı formülasyonu ve teknik mühendislik konularında destek sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.