Modern Satış Sonrası Hizmeti!

Her marka ve model araçlardan oluşan 14 bin adedin üzerindeki etkin araç filosunun yanı sıra güçlü finansalları ve kurumsal yönetim anlayışı ile dikkat çeken DRD Derindere Filo Kiralama, ülke genelinde yaygın satış ve servis ağıyla da öne çıkıyor. Türkiye genelinde her noktada aynı kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlayan kuruluş, İstanbul’un yanı sıra Ankara, Bursa, İzmir ve Adana illerinde de DRD Bölge Müdürlükleri ile yaygın hizmet ağını destekliyor.

Ekonomik ve Profesyonel Filo Yönetimi Deneyimi!


Uzun yıllara dayanan filo yönetimi deneyimleri çerçevesinde, sunulan ürün ve hizmetler kadar; bu ürün ve hizmetlerin ülke genelinde yaygın bir coğrafyada, aynı kurumsal standartlarda sunulmasının da önemine değinen DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, müşterilerinin araçlarını teslim aldıkları andan itibaren DRD’nin kapsamlı koruma şemsiyesinin altına girdiklerini ve özellikle satış sonrası süreçleriyle fark yarattıklarını dile getirdi. Her biri konusunda uzman ekiplerinin çalışmalarıyla, müşterilerinin ihtiyaç ve iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini sunduklarını belirten Ersoy, hızlı ve esnek yapılarıyla müşterilerine rahat, ekonomik ve profesyonel bir filo yönetimi deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini belirtti. Operasyonel filo kiralama şirketlerinin görev tanımlarının, sadece kiralamaya konu olan aracı sunmakla sınırlı olmadığını vurgulayan Ersoy, “operasyonel filo yönetimi” başlığı altında müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve faaliyetlerine kesintisiz olarak devam edebilmelerini sağlayan geniş kapsamlı bir hizmet paketi sunduklarını ifade etti.

800 Anlaşmalı ve 35 Ana Servis Merkeziyle On-line/Real Time Hizmet!

Temel ilkelerinin müşterilerinin Türkiye’nin neresinde olursa olsun kesintisiz bir biçimde yola çıkış amacından geri kalmamalarını sağlamak olduğunu belirten Ersoy, “DRD Derindere Filo Kiralama’nın ülke genelinde 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Yol Yardım hizmetleriyle beraber ülke genelinde 800 adede varan anlaşmalı servis noktası ve 35 ana servis merkezi bulunuyor. Gelişmiş altyapımız ve son teknolojili sistemlerimizle, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve bu sayede tüm onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uygun hizmetler veriyoruz. Bu noktada ülke genelinde yaygın anlaşmalı servis ağımız ve bölge müdürlüklerimiz sayesinde, tüm bu hizmetleri Türkiye’nin her yerinde aynı standartlarda sunuyor olmamız, bize önemli bir güç katarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışı sunmamızı sağlıyor” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.