Nisan ayına özel kaçırılmayacak fiyat avantajları…

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan Subaru; baharın göz kırptığı Nisan ayında tüketicileri hayallerindeki Subaru modelleriyle buluşturuyor.

Nisan ayı süresince Subaru’nun en beğenilen modelleri arasında yer alan geniş bagaj hacmi ile ailelerin tercihi Legacy SW ile yeni jenerasyon motoru ve genişleyen donanım özellikleriyle fark yaratan Yeni Forester modeli 3 bin 500 TL’lik özel indirimle satışa sunuluyor. Sağlam yol tutuşu ve güvenli sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda güvenli sürüşü garanti eden Legacy modeli ise 5 bin TL’lik çok özel fiyat avantajıyla tüketici ile buluşuyor.

Subaru’da bahar rüzgarı devam ediyor! Nisan ayı kampanyası kapsamında; rakipsiz 4×4 özelliğini standart olarak sunan, üstün yol tutuşu, güven veren ve sizi iyi hissettiren sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda güvenli sürüşü garanti eden Legacy Sedan modeli 76 bin 230 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. Performans, güvenlik, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi ailelerin tercihi Subaru’nun Yeni Forester modeli ise 78 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.