“Oto Ekspres’O” hasar onarım hizmetini lanse ediyor

GROUPAMA Sigorta, Oto Ekspres’O sayesinde, sigortalılarına hasar onarım hizmetlerinde büyük avantajlar sağlıyor. Hasar onarımında müşterilere hızlı, kaliteli çözüm odaklı hizmetin yanı sıra avantajlar sunmayı hedefleyen Groupama, Türkiye genelinde ve KKTC’de hizmet veren “AUTO KING” ile işbirliği yapmakta. Hasar durumunda Groupama Sigorta müşterilerine sunulan en önemli yeniliklerden biri de Groupama ile hasarsızlık indirimini koruma avantajının sağlanması. Yılda 1 adet hasarda, aracın AUTO KING servislerinde onarılması durumunda; Groupama Sigorta ile yenileme döneminde hasarsızlık indirimi kademesi korunuyor.

Oto Ekspres’O kapsamında hasar onarımını AUTO KING servislerinde gerçekleştirecek hususi araç sahibi Groupama müşterileri, hasarsızlık indirimi koruma avantajı dışında araç onarım süresince kiralık araç imkanı, servislere 7/24 araç kabulü, orjinal parça değişimi, hızlı ve iki yıl garantili onarım, cilalı şampuanla temizleme, oto bakım ve koruma hizmetlerinde % 30 indirim gibi ücretsiz avantajları kullanabiliyor.

Groupama’nın tavsiye ettiği AUTO KING, 41 ilde 49 servis merkeziyle hizmet veren bir Franchise organizasyonu. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne dayalı hızlı hizmetleriyle dikkat çeken AUTO KING, oto iç ve dış aksamlarında dış etkiler, darbeler ve trafik kazaları sonucunda oluşan küçük ve orta ölçekli hasarların özel onarım teknikleri ile giderilmesini sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.