Otomotiv sektörüne dair her şey tek adreste:

Kullanıcılar site içinde istedikleri gibi hareket edecekler, çok daha rahat bilgilenecekler, araç ilanı verecekler ve mevcut ilanları inceleyecekler. Diğer yandan, sitenin teknolojik alt yapısı ve tasarımı da kullanıcıların rahat ve zevkli kullanımı için tamamen yenilendi.

Site yöneticisi Fügen Toksü, www.otoalsat.com ‘un otomobil tutkunlarının güncel haberleri takip edebilecekleri, otomobil alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilecekleri, sektör hakkında istedikleri her bilgiye diledikleri zaman ulaşabilecekleri bir otomotiv sitesi olduğunu vurguladı. Fügen Toksü sözlerine şöyle devam etti: “Kurulduğu günden bugüne hızla üye sayısını arttırmaya devam eden www.otoalsat.com ’da otomotiv üreticilerinden yetkili satıcılara, bayi ve galerilerden, otomotiv kullanıcılarına kadar geniş bir üye kitlesi bulunuyor.”

Otoalsat TV sitenin yeniliklerinden biri. Sektörel konuların yer alacağı bir TV olacak. Oto Test gibi bölümlerle daha dolu ve daha hareketli bir otoalsat.com kullanıcısıyla buluşuyor. İlanlar, araçlar, haberler, röportajlar, videolar, fotoğraflar gibi sitede yer alan her türlü içeriğe kullanıcılar yorum yapabiliyor ve diğer üyelerle fikir alışverişinde rahatlıkla bulunabiliyor.

Sizin katkınız ve görüşleriniz bizim için önemli, paylaşmanızı dileriz.

Otomotiv sektörünü birlikte büyütelim ve zenginleştirelim.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.