Yokohama Türkiye’ye Satış Ödülü

Yüksek kalitesinin ve polimer teknolojisindeki zengin deneyiminin de itici gücüyle dünya çapında tanınan ve kabul edilen ünlü lastik markası Yokohama, 5-6 Eylül tarihlerinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinde bir zirve topladı. Avrupa satış distribütörleri, yan kuruluşlar, Yokohama Avrupa Müdürleri ve Yokohama Rubber Co.’nun başkanının katıldığı Yokohama Avrupa Distribötürleri Toplantısı’nda 2010 yılı satış sonuçları kutlanırken, “2010 yılı OTR Satış Ödülü”nü, Baytur Motorlu Vasıtalar (Yokohama Türkiye) kazandı.

Baytur, yükleyici, kepçe, ekskavatör, belden kırma kaya kamyonu, konteyner forklifti, travellift, transporter, forklift vs. iş makinaları için YOKOHAMA OTR Radyal İş Makinası Lastikleri’nin satışına 2010 yılında başlamıştı. Baytur’un OTR satışını gerçekleştirdiği ilk yıl Avrupa’da en başarılı satış ödülünü alması, ödülün önemini bir kat daha artırdı. “Off Road / Endüstriyel Lastikler” alanındaki bu ödül, Yokohama Avrupa Başkanı Osamu Mikami tarafından Yokohama Türkiye Genel Müdürü Toros Kardaş’a verildi.

Henüz ilk yılında satış adeti olarak diğer Avrupalı distribütörler arasında 4. sıraya yükselen Baytur, her yıl Yokohama marka lastiklerin başarısına ve tanıtımına özel katkı sağlayan bir distribütöre verilen bu prestijli ödülü alarak, Türkiye’de de, Avrupa’da da ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.