Pajero’da büyük ÖTV fırsatı

3.2 lt Common Rail Intercooler’lı Turbo Dizel motorlu Mitsubishi Pajero, hem şehirde hem de arazide gerçek bir off-road aracı kullanmak isteyenler için yüksek donanım seviyesi ve sağlamlığının yanı sıra kampanyalı fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mitsubishi Pajero 18.000 Euroluk indirim avantajıyla göz dolduruyor.

Mitsubishi Pajero’nun en önemli özelliği, üstün arazi yetenekleri. Super Select 4 çeker sistemine ek olarak, mükemmel yaklaşma, karın ve uzaklaşma açılarına sahip olan Yeni Nesil Pajero, 70 cm derinlikteki suyun içinden geçebiliyor. Kilitlenebilir arka diferansiyel özelliği bulunan Pajero’nun monokok gövde yapısı ve tam bağımsız süspansiyon sistemine sahip olması aracı rakiplerine göre daha dayanıklı ve kontrollü yapıyor.

Amerika’nın bir numaralı müzik sistemi üreticisi Rocford Fosgate tarafından, Pajero için özel olarak tasarlanan ‘Rockford Acoustic Design’ Premium müzik sistemi aracın standart donanımı içinde yer alıyor. 860 W gücünde, 12 hoparlörlü bu sistem adeta konser salonundaki kadar canlı ve kaliteli ses sunuyor. Sistemde radyo, 6’lı değiştiricili CD çalar ve MP3 çalar özellikleri de mevcut.

Tek tip donanım seviyesi olan Pajero’da ayrıca Xenon farlar, 18″ hafif alaşım jantlar, arka park sensörü ile yağmur ve far sensörü, buz çözücülü silecekler, elektrikli sunroof, gümüş renkli tavan rayları, deri döşeme, elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli ön ve arka camlar, önde otomatik arkada manuel klima, direksiyondan kumandalı müzik sistemi ve Cruise Control (Hız Sabitleme sistemi) ve katlanabilir 3. sıra koltuklar standart olarak sunuluyor.

ABSli EBD, ASTC (Aktif Denge ve çekiş kontrol sistemleri), EBAC (Elektronik motor freni destek kontrol sistemi), ön/yan/perde havayastıkları Pajero’yu maksimum güvenliğe sahip bir araç haline getiriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.