Peugeot tüm yenilikleri ile 2011 bursa autoshow’da

Bu yıl yedincisi düzenlenen Bursa Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda Peugeot rüzgarı esiyor. Kapılarını 11 Nisan 2011 tarihinde VIP günü ile açan fuar, 17 Nisan 2011 tarihine kadar devam edecek.

Peugeot, fuarın en etkileyici stantlarından biriyle tam bir gövde gösterisi yapıyor. Fuarda, 600m² bir alan üzerine kurulan Peugeot ve Peugeot Professionnel standlarında toplam 14 farklı model sergileniyor.

2010 yılında %43 oranında bir artışla 43 bin 395 adet satış gerçekleştiren ve 2007 yılından bu yana satış adedini 2 kat artırma başarısı gösteren Peugeot, 2011 yılının ilk otomobil fuarının gerçekleştiği Bursa’da fuara özel fırsatlar sunuyor.

Fuarın yıldızı hiç kuşku yok ki Peugeot’nun yeni modeli 508 olacak.
Peugeot markasının orta üst segmentindeki yeni imajının ifadesi olan Yeni Peugeot 508, tasarımının her aşamasında ve her alanda kaliteli, yalın ve çarpıcı bir araç olarak tasarlandı. Bu imaj, yeni Nesil e-HDi teknolojisi, prestijli ve aerodinamik bir tasarım, üst düzey kalite, konfor ve eşsiz sürüş keyfi unsurlarıyla anlam kazanıyor.

Yeni 508, müşterilerin bütün duyularına hitap eden modern ve geleceğe yönelik bir tasarım olarak sunuluyor. Bu göz alıcı tasarım sedan (uzunluk 4.79 m) ve SW (uzunluk 4,81 m) olmak üzere iki farklı gövde tipi ile karşımıza çıkıyor.

Prestijin yeni simgesi Yeni Peugeot 508, sürücü ve yolculara sunduğu konfora katkıda bulunan yüksek teknolojik donanımlarla da asaletini sergiliyor. Versiyona göre opsiyon ya da standart olarak sunulan Türkiye haritalı Navigasyon, Renkli Head-up Display ekranı, Dört bölgeli otomatik klima, Akıllı ışık sistemli aktif Xenon farlar, Sürüşe duyarlı yönlendirmeli farlar, Akıllı anahtar, Elektrikli park freni, Sürücü için elektrikli bel masajı, Yol bilgisayarı, JBL hi-fi ses sistemi vb. sistemler, 508’in özel karakterini daha da güçlendiriyor.
Ayrıca Yeni Peugeot 508, Marka için e-HDi teknolojisi ile yeni nesil STOP & START sisteminin ilk kez kullanıldığı model oldu. Aynı zamanda hızlı, işlevsel ve sessiz çalışan e-HDi ile şehir içinde %15’e varan yakıt tüketimi ve CO2 salım kontrolü sağlanıyor.

Kalite, Yeni Peugeot 508’in oluşumunda temel unsur oldu. Mümkün olan en uzun süre “yeni” kalacak bir araca sahip olma isteği ve maksimum dayanıklılık arayışı ile yönlendirilen teknik tercihler, yolcular için son derece konforlu ve prestijli bir iç mekan, iç ve dış tasarımda üst düzey işçilik ve üretim kalitesi, lansman öncesi reel koşullarda 2 milyon kilometrelik sürüş testinin gerçekleştirilmesi gibi her kademede yüksek standartlardaki kaliteye ulaşmak için araştırma ve çalışmalar yapıldı.
Yeni Peugeot 508 ile üretim kalitesi anlamında yeni bir etabın aşılması amaçlandı. Bu politika ile arzulanan direkt sonuçlardan biri « toplam otomobil sahipliği maliyetinin » düşürülmesidir. Bu ise bu segmente dahil bir aracın satın alınmasında özellikle kurumsal filolar açısından belirleyici bir faktör oluşturuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.