Volkswagen Tiguan ‘White Night’ için enmoda.com

Kampanya kapsamında enmoda.com üyeleri 200TL karşılığında satın alacakları avantaj kuponu ile Volkswagen Tiguan modelinin sınırlı sayıda üretilen özel White Night serisine Volkswagen Yetkili Satıcılarından 1900€ indirimle sahip olacak. Avantaj kuponunu Garanti Bankası kartı ile satın alacak üyeler ayrıca Kaprol Concepts’in ‘White Night’ için özel olarak tasarladığı tişörtlere de sahip olacak.

Moda dünyasından esinlenerek yaratılan Tiguan White Night, Tiguan’ın hem şehir içine hem de araziye uygun SUV özelliklerini ve üstün performansını elegan bir şıklık ve üstün donanım özellikleri ile birleştiriyor.

Tiguan White Night panoramik açılır cam tavanı sayesinde sunduğu ferah ve aydınlık iç mekanı, şık tasarımı ile dikkat çeken LED teknolojili Bi-Xenon farları ve White Night için özel olarak üretilen 18” “New York” alüminyum alaşımlı jantları ile şık ve bir o kadar da konforlu bir SUV arayanlar için vazgeçilmez olacak.

1.4lt benzinli motoru 122 PS güç üreten manuel Tiguan White Night, üstün performans ve yol tutuş özelliklerinin yanı sıra uzun yolculuklarda meydana gelebilecek “mikro – uyku” oluşumlarını önceden sezen ve sürücüyü mola vermesi yönünde uyaran ‘yorgunluk tespit sistemi’ ile güvenliğe yeni bir boyut kazandırıyor.

Volkwagen’in en çok beğenilen aracı olan ve markanın performans, kalite, güvenlik ve tasarım gibi tüm bileşenlerini bünyesinde barındıran Tiguan’ın sınırlı sayıda üretilen White Night serisine 1900€ avantajla sahip olmak isteyen otomobil tutkunlarının enmoda.com’u yakından takip etmeleri gerekiyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.