Peugeot’dan Çok Cazip Şubat Fırsatları

Peugeot, Şubat ayında müşterileri için büyük kolaylıklar sağlıyor. Peugeot müşterileri, sınırlı sayıda 2012 model araçlar için 5 bin TL’ye varan model yılı indirimlerinden faydalanabiliyor. Peugeot’nun sunduğu çok cazip indirimlerin yanı sıra, sınırlı sayıda araç için Aralık Fırsatları, 2013 yılında da devam ediyor.

Tüm Peugeot modellerinde inanılmaz fırsatlar

Peugeot, Şubat ayında, 508 ve 5008 modellerinde 4 bin TL, 308 modelinde 2 bin 500 TL ve 3008 modelinde 5 bin TL’ye varan indirimler sunuyor. Yüksek sürüş keyfi ile emniyetli ve güvenilir bir aile otomobili olan Peugeot 301, 30 bin 350 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Güçlü motor sevenlere 208 THP’de kaçırılmayacak indirim

Peugeot, Şubat ayı kampanyasında 156 hp gücünde 208 Allure 3K 1.6 THP modeli, 3 bin 100 TL’lik özel indirimle Peugeot Showroomları’nda yerini alıyor.
Peugeot, diğer 208 müşterileri için de önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. 3 kapılı ve 5 kapılı olmak üzere iki farklı gövde tipi ile 208, SMEG Dokunmatik Ekran indirimi dahil, 4 bin TL’ye varan indirimler ve 31 bin 400 TL’den başlayan cazip fiyatlarla dikkat çekiyor.
SMEG Dokunmatik Ekran, radyo fonksiyonlarının grafiksel olarak gösterilmesi, USB bağlantısı ve Audio Streaming özelliği ile müzik aktarımı, Bluetooth telefon kiti ve iPod/iPhone entegrasyonu imkanı sunuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Peugeot’dan Çok Cazip Şubat Fırsatları

Segmentinin lideri 5008’de Video Paketi avantajı devam ediyor
Peugeot’nun sınıfının en çok satan monospace modeli 5008’de Video Paketi promosyonu devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.