Yeni Aveo Sedan Cenevre Otomobil Fuarı’nda…

Yeni Aveo Sedan, 5 kişilik oturma alanı, geniş bagaj hacmi, şık ve kullanışlı iç mekanı ile geniş ailelerin büyük beğenisini kazanacak yönde tasarlanmış bir otomobil.

Chevrolet modellerinin ortak dış tasarım dili olan dinamiklik ve şıklık Yeni Aveo Sedan’da da göze çarpan önemli dış tasarım detayıdır. Yeni Aveo Sedan’a önden bakıldığında, sportif tasarımlı ikiz farlar, ikili ön ızgarası ve dinamik ön gövde tasarımı gibi Chevrolet’e özel tasarım ögeleri hemen dikkati çekmektedir. Yan profilde, aracın başından sonuna kadar devam eden kesintisiz yükselen gövde çizgileri ve coupe tarzı sedan tasarımı ile Yeni Aveo Sedan Dünya’da pekçok başarıya imza atan Cruze Sedan’ı hatırlatmaktadır.

• Tamamıyla yenilenen dış ve iç tasarımı ile Yeni Aveo Sedan, şıklık, genişlik, kullanışlılık ve konforu Avrupalı müşterilerin beğenisine sunuyor.

• Yeni Aveo Sedan modeli ile Chevrolet, yeni dizel 1.3 litre 75 ve 95 beygir motorlarını piyasaya sunuyor.

• 1.3 litre yeni nesil Dizel motorlarının tümünde Start/Stop teknolojisi Yeni Aveo Sedan’da sunuluyor.

• Yeni Aveo Sedan tüm modellerde üstün güvenlik sunuyor. Elektronik stabilite kontrol programı (ESC), 8 hava yastığı ve cruise control tüm modellerde standart olarak sunuluyor.

• Yeni Aveo Sedan, 2011 yaz döneminde Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye pazarına girecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.