Pioneer, appradio uygulamaları

Pioneer, AppRadio ile kuralları değiştiren yeni inovasyonunu piyasaya sundu. Pioneer’ın teknoloji entegrasyonu uzmanlığı ve “Bağlanabilirliği Yeniden Planlama” stratejisinden yola çıkan AppRadio, bilişim ve eğlence özellikleri için birincil kaynak olarak iPhone ve iPod touch (4. kuşak) üzerindeki işlem gücü, veri depolama kapasitesi ve uygulamaları kullanan ilk araç içi ürünü olarak dikkat çekiyor.

Pioneer AppRadio, bugünün en popüler akıllı telefonlarındaki dokunma ve hareketleri kullanarak pek çok işlevi kontrol edebiliyor. Özellikle araç içinde güvenli kullanım için tasarlanmış olan 6,1 inç ebadında, sektördeki ilk kapasitif dokunmatik ekrana sahip ürün olma özelliği taşıyor. Ayrıca, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlamak için eller serbest arama olanağı sağlayan dahili Bluetooth özelliği ve isteğe bağlı olarak araca takılabilen arka görüş kamerası için bir giriş de bulunuyor.

AppRadio gücünü, bugünün en güçlü mobil cihazlarının çoğunda olduğu gibi içerdiği yazılımın kolayca güncellenebilmesinden alıyor. Sade ve estetik bir görünüme sahip olan cihazın ön tarafında yalnızca üç tuş takımı bulunuyor; ana sayfa, sesi yükseltme-sesi kısma düğmeleri ve bunlara eşlik eden yüksek çözünürlüklü WVGA (800 x 480) kapasitif dokunmatik 6,1 inçlik ekran dikkat çekiyor.

Bu kapasitif dokunma paneli, geleneksel dirençli dokunmatik ekranlarla kıyaslandığında daha az kuvvetle dokunabilme, daha hızlı yanıtlama süresi ve birden fazla dokunma noktasını aynı anda algılayabilme gibi avantajlar sunuyor. Uygulama arayüzü, iPod kontrol ve oynatma, AM/FM Radyo ve Bluetooth eller serbest arama özellikleri gibi işlevlerin tümü dokunmatik kontrol ile kullanılabiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.