Sezonun son moda trendi Seat Ibiza Cupra

Doğuş Otomotiv-SEAT, otomotiv sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. SEAT Türkiye’nin en büyük moda ve alışveriş sitesi olan Trendyol ile benzeri görülmedik bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği, SEAT’ın sadece yüksek performansı ile değil tasarımı ile de cazibe merkezi olan Ibiza Cupra 1.4 TSI 180 hp DSG modeli için gerçekleştiriliyor. Türkiye’de ilk kez bir moda ve alışveriş sitesinde bir araç butiği açıldı. Trendyol.com üyeleri 24 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya boyunca SEAT butiğine girerek Ibiza Cupra modeli için indirim satın alabilecek.


Kampanyanın yüzü Burcu Esmersoy

SEAT ve Trendyol işbirliği butik ile kalmıyor. Alışveriş sitesinden 24 Haziran-3 Temmuz arasında satın alınabilecek 200 TL’lik kupon ile Doğuş Otomotiv-SEAT Yetkili Satıcıları’nda Ibiza Cupra 1,4 TSI 180 hp DSG modelinde 3 bin TL’lik indirim sağlanacak. İndirim, sadece SEAT Yetkili Satıcıları stoklarındaki Ibiza Cupra modeli için geçerli olacak. Yüksek performansı ile birleştirilmiş gösterişli ve şehirli görünümünü cesur bir tasarım ile sunan Ibiza Cupra’nın moda dünyasına girişi bununla sınırlı kalmıyor. Ünlü sunucu ve TV yıldızı Burcu Esmersoy da bu kampanyanın tanıtımı için özel olarak kamera karşısına geçti ve atletik dış görünümü ile sert çizgileriyle öne çıkan Ibiza Cupra ile birbirinden güzel pozlar verdi.

Ibiza ailesinin en sportifi Cupra

SEAT Ibiza Cupra, 1.4 lt TSI 180 hp 7 ileri DSG otomatik vites yüksek performanslı motor seçeneği ile SEAT Ibiza ailesinin sporcusu. Standart donanım yelpazesinde sayısız aktif ve pasif güvenlik sistemleri, konfor öğeleri ve modellerin sportifliğini artırmaya yardımcı diğer donatıları içeren Ibiza Cupra’da 17” alaşım jantlar, dönüşe duyarlı Bi-Xenon far sistemi, ABS – ESP – XDS güvenlik sistemi ve ani fren uyarı sistemi, direksiyondan kumanda edilebilen vites sistemi, deri direksiyon ve vites topuzu, USB girişi/Bluetooth özellikler bulunmaktadır. Performansı ile büyük beğeni toplayan Ibiza Cupra, 0’dan 100 kilometreye sadece 7.2 saniyede çıkıyor. Azami hızı saatte 225 kilometre olan Ibiza Cupra, yakıt tüketiminde de oldukça cimri. Ortalama 6.4 litre yakıt tüketen Ibiza Cupra’nın ortalama CO2 emisyonu ise 148 gram. SEAT Ibiza Cupra 49.000 TL tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunulmaktadır.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.