Ford
Tourneo ailesini tamamlıyor

Şık tasarımlı ve kompakt Tourneo Courier; sınıfında lider iç hacim, yakıt tasarrufu ve güvenlik özelliklerine sahip. Courier, Ford’un ticari araç ürün yelpazesini küçük araç segmentine doğru genişletiyor.

Üstün hacim ve çok yönlülük özelliklerini kendinde toplayan Tourneo Custom, iki uzunluk seçeneğiyle dokuz kişilik oturma kapasitesine sahip ve segmentinde Euro NCAP beş yıldız güvenlik derecelendirmesini almayı başaran ilk araç.

Ford, duyurduğu “Tourneo Operasyonuyla” takımlara bir sonraki görevlerinde bir Tourneo kullanma şansı tanıyacak…

Ford’un kompakt ve şık tasarımlı yepyeni Tourneo Courier, şirketin Avrupa’daki ürün odaklı değişim sürecini hızlandırmaya devam ederken, 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez dünyaya tanıtıldı.

Sınıfında öncü hacim kapasitesi, kullanışlılık, yakıt tasarrufu ve güvenlik özelliklerine sahip Yeni Tourneo Courier, ilk kez Cenevre’de birlikte tanıtılan ve Avrupa pazarında 2014’ün ortalarına kadar satışa sunulacak olan dört araçtan oluşan yeni Tourneo ailesini tamamlıyor.

Ford Avrupa Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Barb Samardzich “Tourneo, hayatı dolu dolu yaşayan kişiler için tasarlanan akıllı, her şeyi yapabilen bir aracı temsil ediyor. Kişisel misyonunuz ne kadar büyük olursa olsun – işinizin yükünü hafifletmesinin yanısıra – yaşadığınız her andan tat almanıza yardımcı olacak bir Tourneo ticari aracımız var” diyor.

Ford’un yolcu aracı portföyüne dahil MAX grubu araçlarının yanında yerini alan yeni nesil Tourneo modelleri, dört ila dokuz kişilik oturma kapasitesiyle çok yönlü ticari araçlar olma özelliğine sahip.

Yenilikçi, fonksiyonel ve düşük işletim maliyetleri sunmak üzere tasarlanan Tourneo serisi, üstün esneklik ve konfor sağlayan akıllı, hacimli bir iç mekana; sınıfında en iyi yakıt tasarrufunu hedefleyen etkili güç aktarma mekanizmalarına sahip. Tourneo serisinde, ses kontrollü araç içi bağlantı sistemi SYNC de dahil olmak üzere en yeni Ford araç teknolojileri bulunuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.