Hyundai
Daha fazla premium suv keyfi

Yeni Grand Santa Fe’yi Avrupalı müşterilerin taleplerine uygun olarak geliştiren Hyundai, uzun dingil mesafesine ve iz genişliğine sahip bu versiyonla daha fazla yaşam alanını da sağlamış oldu. Popüler modelle birlikte markanın Avrupa pazarında daha fazla söz sahibi olması hedefleniyor. SUV-E segmentinde yepyeni özellikler sunan Grand Santa Fe, Amerika ve Güney Kore gibi pazarlarda da başarılar elde etmeye hazırlanıyor.

Fuarda yeni ve uzun versiyon Grand Santa Fe ile birlikte sergilenen Santa Fe ile ilgili olarak Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan; “Yeni Hyundai Santa Fe’yi, sadece Türkiye için özel hazırlanan vergi avantajlı, 2.0 dizel otomatik motor seçeneğiyle Haziran ayında satışa sunacağız” dedi.

Avrupa için geliştirildi

Yeni Grand Santa Fe ilk kez 2012 yılında New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ortaya çıkmış ve Amerika pazarının önemli oyuncularından birisi haline gelmişti. Avrupalı tüketicilerin beklentileri gözönüne alınarak özel geliştirilen Grand Santa Fe, beraberinde bir takım farklılıklar getiriyor.

Adaptif farlar, şeritten ayrılma uyarısı ve akıllı park asistanı gibi birçok önemli uyarlama Avrupa versiyonu için yeniden geliştirildi. Bununla birlikte daha fazla avantaj elde etmek için sürüş performansı ve yol tutuş kabiliyeti de yine Avrupa versiyonuna özel olarak ayarlandı.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.