TATA’ DAN BİR YENİ MODEL DAHA: XT KAMYONET

Geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde binek ürün gamını markanın yepyeni yüzü Vista ile zenginleştiren Tata, şimdi de hafif ticari araç pazarına XT Kamyonet ile iddalı bir giriş yapıyor.

1998 yılından bu yana hafif ticari araç pazarında çeşitli modeller ile yer alan Tata, ticari araç ailesini XT Kamyonet ile genişletti.

XT Kamyonet, başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere çok geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bu geniş hedef kitle tanımı içerisindeki mesleklere, balıkçılar, ekmekçiler, meyve ve sebze dağıtımı yapanlar, tüpçüler, beyaz eşya bayileri, çiçekciler gibi birçok örnek verilebilir.

140 beygirlik 2.2lt Common Rail Dizel Turbo Intercooler motoruyla segmentinin en güçlü modeli olan XT Kamyonet, düşük yakıt tüketimiyle de ticari hayatta esnafın yeni gözdesi olmaya aday. XT Kamyonet, 260cm x 185cm kasa ölçüleri, 1.2 tona varan taşıma kapasitesi ile her türlü koşulda ihtiyaçları karşılayacak özelliklere sahip yepyeni bir iş ortağı.
Kasasız olarak satışa sunulan XT Kamyonet’ te isteğe bağlı olarak sac veya alüminyum açık kasa alternatiflerinin yanında isteğe bağlı olarak kapalı kasa alternatifleri de var.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.