SSangyong
Korando modellerinde 2013 Mtv leri SSangyong’dan

Sportif sürüş, estetik duruşu ve kusursuz orantılarıyla kendini gösteren Korando, 4×2 Otomatik ve manuel ve 4×4 Otomatik şanzıman seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dinamik bir görünüme sahip olan model, keskin çizgileri, güçlü ve karizmatik duruşuyla stil sahibi ve estetik bir duruş sergiliyor. CUV’in tüm konforunu uyumlulukla buluşturan Korando modeli, şehir hayatına birebir uyum sağlarken, 404 litre bagaj hacmi, geniş arka koltukları ile aile otomobili özelliklerinin de hepsini sunuyor. Korando’nun tasarımında genişlik, konfor, yüksek kalite, sürücü odaklı bir kabini ön plana çıkarırken, iç dizaynındaki zarif tasarımlı kabini ve lüks koltukları sürücüye ayrı bir rahatlık ve farklılık sunuyor.

2.0 Litre Turbo dizel motora sahip SsangYong Korando modelleri 175 PS lik güç ve 360 nm tork üretiyor. 100 km de Şehir dışı için 5,1 litre ve ortalamada 7,5 litre yakıt tüketimiyle satışa sunulan tüm Korando modellerinde ESP, ABS, ARP, HSA, ESS, EBD ve BAS güvenlik sistemleri, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi (eco hız sabitleme paketi dahil), aktif ön koltuk kafalıkları, ön McPherson ve multilink arka bağımsız süspansiyon standart. 4×4 modellerinde Akıllı AWD sistemi bulunan Korando’da tiptronik şanzımanlı seçeneklerde direksiyondan ve vites kolu üzerindeki düğmeden kumanda sistemi standart olarak bulunuyor.

Korando, İstanbul Autoshow 2012 Fuarında Salon 3’de SsangYong standında görülebilir. Autoshow Fuarı boyunca Korando modellerinde 30.000 TL’ye 18 ay 0 faiz avantajı sağlanıyor ve 2013 yılının MTV si SsangYong tarafından karşılanıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.