Volvo
Volvo V40 Cross Country ve V40 R-Design

İlk kez geçtiğimiz mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan ve Paris Otomobil Fuarı’na da damgasını vuran yeni Volvo V40, Türkiye’deki ilk gösterimini İstanbul Autoshow 2012’de yapacak. İki yılda bir düzenlenen İstanbul Autoshow Uluslararası Otomobil Fuarı, bu yıl 2-11 Kasım tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap’ta, 50 bin metrekare alan üzerinde gerçekleşecek.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nin dokuzuncu salonunda yer alacak 864 metrekarelik Volvo standında, ziyaretçileri birçok sürpriz bekliyor. Beş kapılı premium hatchback sınıfına, büyük otomobillerin özelliklerine sahip, lüks bir görünümle giren yeni Volvo V40, Türkiye prömiyerini Autoshow 2012’de yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca, ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan V40 Cross Country ve V40 R-Design da Volvo standında otomobil tutkunları ile buluşacak.

Volvo Car Türkiye, İstanbul Autoshow standını, markanın üç temel değeri olan kalite, çevre güvenlik üzerine kurguladı. Volvo’nun öncü güvenlik teknolojileri, ilginç kurgularıyla Autoshow’da sergilenecek. Ziyaretçiler, İsveçli markanın sportif ve maceracı kimliğine de bu yılki fuarda yakından şahit olma fırsatı yakalayacak.

Yeni Volvo V40, V40 Cross Country ve V40 R-Design, fuarın yıldızları arasına girmeye hazırlansa da Volvo standında yalnız olmayacaklar. S60, V60, XC70, S80 ve elit cabriolet modeli C70 de Volvo standını renklendiren modeller arasında yer alacak. Bu yıl lansmanı yapılan, ‘en iyi üçlü’ motor-şanzıman kombinasyonuna sahip S60 DRIVe Powershift de Volvo standında olacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.