Speedy’den akaryakıt hediye çeki süprizi!

Garantili ve hızlı araç bakım servis şirketi Speedy Türkiye, araç sahiplerine Mıchelin marka lastik alımlarında 50 TL’ye kadar akaryakıt hediye çeki verecektir. Speedy tarafından verilen “Petrol Ofisi Akaryakıt Hediye Çeki “ iki lastik alımında 25 TL, 4 lastik alımında 50 TL şeklinde olacaktır. Sene sonuna kadar geçerliliği olan Petrol Ofisi akaryakıt hediye çekleri ise sene sonuna kadar istenilen herhangi bir Petrol Ofisi istasyonunda kullanılabilecektir.

6 Temmuz itibari ile başlayan kampanya stoklarla sınırlı olacaktır. Kampanyaya yoğun ilgi bekleyen Speedy, böyle bir kampanyanın sektörde fazlaca yapılmadığını belirtip, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin servis noktaları aramaları suretiyle sınırlı olan stoktan lastik ayırmalarını tavsiye ediyor.

Speedy, araçtan çıkarılan eski lastiklerinde Speedy servis noktasında ücretsiz olarak lastik otelinde saklandığının da altını çiziyor.

Speedy’ de tüm lastik markalarının satış, kontrol ve bakımları, motor, vites kutusu ve hidrolik yağı, periyodik bakımlar, akü ve elektrik, fren, amortisör, egzoz, klima kontrol ve bakımları gerçekleştirilmektedir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.