SsangYong fırsatlarında frene basmıyor

SangYong’un ActyonSports satın alan tüm SsangYong müşterilerine arka kapak hediyeli kampanyası, başladığı şubat ayından bu yana hız kesmeden devam ediyor. Güney Kore’nin 4×4 uzmanı otomotiv markası SsangYong’un pick-up segmentindeki lider modeli Actyon Sports, kampanya dahilindeki hediyeleri, HardTop ve HalfTop arka kabin kapaması ile daha da şık bir görünüme bürünüyor.

%0 Faizli Kredi Kampanyası Devam Ediyor
SsangYong modellerinden lüks pick-up segmentinde aldığı %39,2 pazar payı ile liderliğini sürdüren ActyonSports satın almak isteyenler 23.000 TL’ye kadar; hem şehir içinde hem de zorlu arazi koşullarında üstün performans ve can güvenliği sağlayan SUV segmentindeki başarılı modelleri Actyon, Kyron, Rexton ve MPV segmentindeki temsilcisi Rodius’u tercih edeceklere ise 32.000 TL’ye kadar 24 aylık %0 faizli kredi olanağından da yararlanabiliyor.

Müşteri Memnuniyeti %98,7
“Önce can güvenliği” sloganıyla yola çıkan SsangYong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, yaptığı kampanyalar ve tüketicilere sunduğu satış sonrası hizmetleriyle de bir adım öne çıkıyor. Tüm SsangYong kullanıcıları arasında yapılan araştırmaya göre müşteri memnuniyeti oranını %98,7 olarak tespit eden Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, satıştan servise, yedek parça stoğundan ikinci el olarak araçlarını geri satın alma garantisine kadar her alanda en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetlerini şekillendiriyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir. 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.