SsangYong’a sahip olmak şimdi çok kolay

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, Distribütörü olduğu Ssangyong için Nisan ayına özel fırsatlarla dolu kampanyalar sunuyor . Bu kampanyalardan Şimdi Al Yazın Öde sloganı ile tanıtılan, üç ay ertelemeli kredi seçeneği ile Rexton W 2012 modellerini tercih edenler araçlarını hemen alıp, ödemelerini üç ay sonra yapmaya başlıyorlar.

Korando Sports 2012 modellerini Nisan Ayında tercih edenler ise araçlarını hemen alıp ödemelerine 3 ay sonra başlarken, pick-uplara sportif bir görünüm sağlayan arka kapağa (half-top) ücretsiz sahip oluyorlar.

SsangYong, Korando 2012 modellerinde ise Nisan 2013 boyunca 2.000 TL yakıt hediye ediyor ve 63.450 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Korando modelinde ayrıca hemen alıp ödemelere 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz., Tüm müşteriler aynı anda iki kampanyadan da faydalanabiliyor.

Tüm ürün gamı bulundukları segmentlerde farklar oluşturuyor. Ürünlerde kullanılan karoseri kalitesi, estetik dizaynları, üstün performanslı motor teknolojileri ve güvenlik donanımlarının yanında yakıt ekonomileri ile de kullanıcılarının memnun olmalarını sağlıyor. Pick-up 4×2 AT segmentinde lider olan Korando Sports pick-up 2.0 LT. 155 PS, 2000 devir / dakika’da 360 NM tork üretiyor. Rakiplerinden arka bağımsız süspansiyonu ile ayrılan ve kullanıcısına kullanım amacına göre fayda sağlarken, binek otomobil konforu sununan otomatik ve manuel şanzıman olarak tercih edilebiliyor. Korando (SUV) ise C segmentinde konumlandırılan ürünü iç ve dış hacmi ile fark oluştuturuyor, 2.0 LT. 175 PS, 2000 devir / dakika’da 360 NM tork üretebiliyor. Yüksek tork gücü aracın ani ivmelenmesini arttırırken, yakıt tüketimini sınıfında az rastlanır seviyelere düşürüyor. Otomatik şanzıman seçeneği de bulunan Korando, 4 x2 ve 4 x 4 olarak tercih edilebiliyor. E7 segmentinde olan Rexton ise 2.0 LT 155 PS motoru, 4 x 2 ve 4 X 4 çekiş sistemi seçenekleri ile pazarda yer alıyor. Ürün gamımızdaki diğer ürünümüz ise Rodius (MPV) Pazara yenilenen yüzü ve yeni teknoloji ile üretilen motoru ile pazara girmeye hazırlanıyor E4 Segmentinde olan Rodius kaslı ve dinamik görünüşü ila dikkatleri üzerine çekiyor.

Tüm SsangYong müşterileri showroomlardan sıfır kilometre SsangYong modellerinden herhangi birini alırken yapacakları sözleşme ile 4 sene içinde aldıkları aracı satmaya veya yeni bir modelle değiştirmeye karar verdikleri zaman aracını 2. EL olarak getirerek parasını 3 gün içinde alabiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.