Subarular pisten rüzgar gibi geçti

Türkiyenin en büyük Subaru Fan sitesi Subaruimpreza.org, 35 Subaru marka otomobilin yarışa katıldığı ve en iyi zaman için yarışılan bir organizasyon gerçekleştirdi.

Zamana karşı mücedele edilen yarışta Türkiyenin en hızlı Subarusu 49 kapı numaralı Subaru Sti ile 49 saniyelik derece yapan Orhan Gül oldu.
“Orhan Gül : Bu zamanı yapabildiğim için mutluyum ama pist rekorunu kıramadığm içinde üzgünüm.Bir sonraki yarışta yine burada olacağım ve pist rekoruna koşacağım diyerek sözlerini tamamladı.”

Yarışa giren Subaruları taşıyan 3 tırın padok alanına girişi görsel bir şölen kıvamındaydı.

Organizasyonda 1.’ye Pirelli Pzero Lastik Set , Acıbadem Sigortadan 25.000 tl’lik ferdi kaza poliçesi,Ziebart’tan 890 Tl’lik Gold Bakım , Mutlu Performansdan Pilotti marka Yarış Ayakkabısı ve Motül’den motor yağı hediye edilen organizasyonda 4-5 ve 6. ‘ya Mutlu Aküden 1 yıl süreli Hediye çeki, ilk 10’a giren otomobillere de Ziebarttan Bakım seti hediye edildi.

Power Fm’in müzikleri ile renk katığı organizasyonda Sports Tv gün boyunca çekim gerçekleştirdi.Yarışı kaçıranlar, 2 Haziran 2013 Pazar günü saat 18:30’da Sports Tv de izleyebilecekler.

Oragnizasyona ait çok özel kareler, Ddtcmag.com dergisi Haziran sayısında yer alacak.

Subaru Türkiye’nin BRZ ile desteklediği Subaru Track Day’in bir sonraki tarihi Ekim ayı olacak.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.