SUV segmentinin lideri Nissan Qashqai

3 yıldır üst üste SUV segmentinin lideri olan Nissan Qashqai için yılsonu kampanyası başladı. Nissan tarafından başlatılan Aralık ayı kampanyası kapsamında Qashqai için 13 bin TL’lik kredi kullananlara 13 ay boyunca yüzde 0 faiz imkânı sunulurken, Qashqai 50 bin 334 TL’ den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Nissan Qashqai’nin sürücüyü saran kokpit yapısı, gösterge tablosu ve kumanda birimlerinin canlı ışıklarıyla renkleniyor. Ergonomik tasarım anlayışı sürücüye kolaylık sağlıyor. Derinlik unsuruyla tasarlanmış gösterge tablosu sayesinde spor otomobil kullanım hissi veren Qashqai’nin yüksek kaliteli malzemeden seçilmiş siyah renkli kokpit ve yumuşak dokunuşlu kumanda düğmeleri şıklık ve pratikliği bir arada sunuyor.

Üstün teknolojik özelliklerle desteklenmiş sekizinci jenerasyon elektronik denge programı ESP ile donatılan Nissan Qashqai daha güvenli ve dengeli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Nissan Qashqai’nin öne çıkan tasarım detayları arasında koyu renkli panoramik cam tavanı dikkat çekiyor. Bu özellik ile sürücüler şehrin keyfini sürüş esnasında da çıkarabiliyor. Nissan Connect Multi Medya ve Navigasyon paketinde yer alan rehber çizgili, renkli geri görüntü kamerası ise dikkat çeken diğer bir detay. Bu özellik sayesinde park alanlarındaki geri manevralarda yaşanan kör nokta problemi ortadan kalkıyor. Park sırasında aracın arka kısmının bir engele çarpmasını engellemeye yardımcı olan bu sistem sürücülere yardım sağlıyor.

Alüminyum yapısı ile hafifletilmiş 1.6 litre benzinli motoruyla 117HP güç üreten Nissan Qashqai, 110HP güç ve 240 Nm tork üreten 1.5 litre dizel 6 ileri düz vitesli motoruyla da yakıt ekonomisi ve performansı bir arada sunuyor. 2.0 litre dizel motorlu Nissan Qashqai ise All Mode 4×4 sistemiyle donatılmış ve istenildiğinde 6 ileri manuel modla da kullanılabilen otomatik vitese de sahip. Bu versiyon 320Nm tork değeri ve 150HP’lik güç üretiyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.