Tofaş ve Türk Hava Yolları’ndan kazandıran işbirliği!

Tofaş, Türk Hava Yolları ile birlikte, yolcu sadakat programı Miles&Smiles üyeleri için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Tofaş çatısı altında bulunan Fiat, Lancia, Alfa Romeo veya Jeep marka otomobil satın alacak Miles&Smiles üyeleri 50.000’e varan bonus mil kazanıyor. Program üyelerine ayrıca, 350 TL ve üzerindeki mekanik servis harcamalarında da, her 1 TL için 1 bonus mil hediye ediliyor.

Fiat Freemont, Yeni Fiat Linea ve Linea Classic, Fiat Bravo, Fiat 500, Fiat 500 by Gucci, Punto, Yeni Fiat Panda, Alfa Romeo Giulietta ve MiTo, Lancia Delta ile Jeep Compass gibi modellerden satın alan Miles&Smiles üyelerine mil kazandıran kampanya, 30 Haziran 2013 tarihine kadar devam edecek. Fiat Freemont satın alacak müşterilerin 50.000 mil kazanacağı kampanyada, Yeni Fiat Linea ve Linea Classic ile Fiat Bravo, Fiat 500 ve Fiat 500 by Gucci modellerinden birini satın alan Miles&Smiles üyeleri 15.000 mil; Punto veya Yeni Fiat Panda’yı tercih edenler 10.000 mil; Alfa Romeo Giulietta, MiTo, Lancia Delta veya Jeep Compass satın alanlar ise 20.000 mil kazanacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles üyelerinin, otomobilini satın almadan önce, yetkili satış ve servis noktalarına TK ile başlayan Miles&Smiles üyelik numaraları veya kartları ile başvurmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından, Türkiye çapına yayılmış herhangi bir Fiat, Lancia, Alfa Romeo ve Jeep bayinden araç satın alındığında, kampanya dahilinde sunulan bonus millerden yararlanmak mümkün olabiliyor.

Miles&Smiles üyeleri kampanya dönemi boyunca, araç satışlarında en fazla 2 kez, servis işlemlerinde ise aynı ay içerisinde en fazla 2 kez kampanyadan yararlanabiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.