TomTom ile sokak isimleri dile geliyor

Geniş ekranı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken TomTom’un yeni ürün serisinde yer alan “seslendirilen sokak isimleri” ve “park etme asistanı” özellikleriyle yolculuk hem daha kolay hem daha az stresli bir hale geliyor. Öyle ki, kullanıcılar “seslendirilen sokak isimleri” özelliği ile gözlerini yoldan ayırmadan dönmeleri gereken sapakları kaçırmıyor; park etme asistanı ile gittikleri yerin çevresinde veya yol üstünde park edebilecekleri noktaları kolaylıkla bulabiliyor.

Yeni uydu navigasyon kullanıcılarının bu sayede daha gelişmiş güvenlik ve konfordan yararlanabileceklerini söyleyen TomTom Ülke Müdürü Özgür Yiğiter, yeni ürün serisi hakkında şunları söylüyor: “Pek çok uydu navigasyon hizmet sağlayıcısından farklı olarak bu ürün serisi ile ilk alıcıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimiz sahip oldukları farklı özellikleri ile kullanıcının rahat ve stresten uzak bir yolculuk yapmasını sağlıyor.”

PND’lerin (Kişisel Navigasyon Cihazları) özellikle İstanbul gibi metropollerde yol bulmada sıkıntı yaşayan sürücülerin vazgeçilmez yardımcısı olduğunu söyleyen Özgür Yiğiter, TomTom olarak kullanıcıların yolculuk esnasında harcadıkları zamanı daha az stresli hale getirmek için çalıştıklarını söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: “TomTom’un bu yeni serisi ile sesli yönlendirme özelliği sayesinde, gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşabiliyor, geri dönüşü olmayan bir dönüşü kaçırmak yerine ‘üç boyutlu şerit rehberi’ne sahip olabiliyor ve gideceğiniz yere vardığınızda park asistanı ile rahatça park yapabiliyorsunuz. Bu sayede kullanıcılar artık daha fazla seyahat ediyor. Önümüzdeki dönemde de sürücülerin hayatını kolaylaştıran farklı pek çok ürün sunmaya devam edeceğiz.”

TomTom Start 20 ve Start 25 ürünleri 11 cm (4.3 inch) veya 13 cm (5 inch) genişliğindeki ekran seçenekleriyle kullanıcılara daha büyük ekranda rotalarını daha iyi görmesini sağlıyor. Ürünler kullanıcılara yeni dizaynı ile aynı zamanda daha güvenli ve kolay kullanım da sunuyor. Cihazın içinde yer alan yönlendirme sensörü ve 180 derece dönen ekranı sayesinde kullanıcı kumanda tablosunu da kolaylıkla kullanabiliyor. Bunun için kullanıcıların sadece gösterge ekranı bağlantı diski eklemeye ihtiyacı var.

TomTom Start 20 ve Start 25 için özel kampanya

Teknosa mağazalarında 16 Temmuz tarihinden itibaren satışa sunulacak olan TomTom Start 20 ve TomTom Start 25 ürünlerinden herhangi birini alan kullanıcılara Total’den 50 TL değerinde benzin hediye edilecek. 31 Ağustos’a kadar sürecek kampanya, Club Total üyesi Total istasyonlarında geçerli olacak.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için: [email protected]

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.