Topmodele hafif makyaj

İLK İZLENİMLER
(+) Bolca krom (ızgara, arka kısım, camlar) kullanılması, Phaeton’ın eskisine göre daha geniş ve basık görünmesini sağlamış; LED’li stopların tasarımı M harfini hatırlatıyor.
(-) Tasarım biraz daha cesur olsa S Serisi veya 7 Serisi müşterilerini kendisine çekebilirmiş. Ancak şu andaki hali birçoklarına göre fazla tutucu kalıyor.

NELER YENİ
Kamera destekli dinamik far sistemi, öndeki aracın sürücüsünün gözlerini almayan ama güçlü bir ışık dağılımı sağlıyor. Aynı sistem, karşıdan gelen bir araç algıladığında xenon farların ışık şiddetini de azaltıyor. Trafik işareti tanıma sistemi artık, sollama yasaklarında da sürücüyü uyarıyor. Otomobilde, Google Maps destekli online navigasyon sistemi de bulunuyor.

SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ
3.6 lt 280 HP’lik benzinli motor türünün en güçlülerinden biri değil ama rahat gezintiler için kesinlikle uygun bir makine. Havalı süspansiyon ve 4 tekerlekten çekiş sistemi ise en yüksek konfor ve yol tutuş taleplerini karşılayabiliyor. Aynı şey, otomatik olarak açılan havalandırma ızgaralarına da sahip olan elit iç mekan için de geçerli.

SONUÇ
18 inçlik jantların üzerinde ilerleyen bu lüks villa gerçekten çok etkileyici. Çok zengin olan konfor donanımlarına da sahip olan otomobilin en güzel özelliği ise görünümünde abartıdan uzak kalınmış olması.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.