Toyota’nın güney amerika’daki lastik tedarikçisi

Zengin ürün gamıyla farklı sınıftan otomobillere hitap eden ve dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biri olan İtalyan lastik üreticisi Pirelli, ürün ve hizmet kalitesiyle dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Japon Toyota tarafından verilen Toyota Regional Contribution Award – Toyota Bölgesel Destek Ödülü’nü aldı. Pirelli, Toyota ödülüne hak kazanan ilk lastik üreticisi olarak, kalite, fiyat politikası ve lastiklerinin teslimat hızındaki başarılarıyla bu ödüle layık görüldü.

Pirelli’nin bu ödüle hak kazanmasında sektörün ilk çevre dostu yüksek performans lastiği olan Cinturato P7 ve SUV segmenti için geliştirilen çevre dostu Scorpion Verde desenlerinin dünya basını ve prestijli kurumlar tarafından performans ve çevre dostu özelliklerinin ön plana çıkartılması büyük rol oynadı.

Pirelli’nin “yeşil performans” stratejisine uygun olarak, maksimum performansla çevreye saygılı, güvenilir ürünler ve çözümler yaratmayı hedefleyen politikası dahilinde üretilen Cinturato P7 ve Scorpion Verde, çevresel sürdürülebilirlik kriterlerinden ilham alıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.