Tramer’den Hasar Geçmişi Sorgulanabilir Otomobil

Otomotiv sektörünü tek çatı altında toplamak, satıcılara ve alıcılara kolaylık sağlamak amacı ile faaliyetlerini sürdüren otomobil sitesi www.hurriyetoto.com, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmayı sürdürüyor. Otomobil alanların ve satanların en güvenilir buluşma noktası olan site, şimdi de ikinci el araç almak ya da aracını değiştirmek isteyenler için özel bir uygulamayı hayata geçiriyor. Trafik Sigortası Bilgi Merkezi’nin (TRAMER) geliştirdiği ve araçların geçmiş hasar bilgilerine ulaşmayı sağlayan sistem, Hurriyetoto.com’a özel uygulamayla tüm kullanıcılara sunuluyor.

Otomobil ilan siteleri arasında ilk ve tek olan bu özel uygulama sayesinde araç alacaklar, www.hurriyetoto.com’da hasar geçmişini araştırabiliyor otomobilleri filtreleyerek arama yapabiliyor.Beğendikleri ilanların listesini sorgulayabiliyor. Böylelikle zaman ve paradan tasarruf sağlıyor.

Kullanıcılar, sitedeki “Hasar Geçmişi Sorgulanabilir” ikonu görülen ilanların bilgilerine kolayca erişebiliyor. Cep telefonlarından HOTO yazıp, ilan numarasını 5664’e gönderenler, beğendikleri aracın geçmişte ne tür hasara uğradığına dair bilgilere, araç plakası değişmiş dahi olsa ulaşabiliyor. Sisteme şimdilik sadece Turkcell altyapısı destek veriyor.

Aracınızın gerçek değerini, güvenle ve kolayca belirleyin

Bu yeni özellik ile Hurriyetoto.com’a ilan verenler de büyük kolaylıklara ve önemli güvenlik koşullarına kavuşuyor. İlan numarası üzerinden hasar sorgulama yöntemi sayesinde, araçların plaka ve şasi numaralarını 3. kişilerle paylaşmaya gerek olmuyor. Böylece ilan arayanlar Hurriyetoto.com uzmanlığında bilgilere kolayca erişirken, ilan verenler de araçlarına ait özel bilgileri paylaşmak zorunda kalmıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.