V2 Challenge İstanbul’un SON efendisi Kerim Tar oldu

Motorsporlarına sporcu kazandırmak amacıyla uygun bütçeli yarışma imkanı sağlayan V2 Challenge İstanbul’un son yarışı 31 Mart günü yapıldı. Mart ayı boyunca pistlere heyecan ve hareketlilik getiren 18 yeni pilotun en hızlısı Kerim Tar oldu. 3 yarışta kazandığı iki ikincilik ve bir birincilikle Kerim Tar V2 Challenge İstanbul birincisi olurken ikincilik mücadelesi sıcak geçti. İlk yarışın galibi Can Altınok ile başarılı yarışlar çıkarak Berk Engin final mücadelesinde Körfez Pisti’ne gelen izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. 5 turluk yarış sonunda Berk Engin yarışın ikincisi olurken Can Altınok genel klasmanda V2 Challenge İstanbul’un ikincilik kürsüsünde yerini almayı başardı. Berk Engin 1 puan fark ile genel klasman üçüncülüğünün sahibi oldu. Podyuma çıkan pilotlar kupaları ile birlikte 6.000 TL, 3.000 TL ve 1.000 TL’lik para ödülleri de kazandılar.

V2 Challene İstanbul’da kadın pilolar Çiğdem Bayülgen, Burcu Çilingir Ürkmez, Didem Kargın ve Elif Coşkun Serim hafta sonunun en renkli görüntülerini izlettiler. Genel klasmanda kadınlar birincisi Burcu Çilingir Ürkmez olurken ikinci Çiğdem Bayülgen, üçüncü ise Didem Kargın oldu.
V2 Challenge’da yarışmak isteyenler için workshoplar devam ediyor. Volkan Işık Akademi’nin düzenlediği ve VOLKICAR otomobiller ile yapılan workshopların ilki 6 Nisan günü düzenlenecek. Siz de katılarak motorsporlarına ve yarışmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Detaylı bilgi www.v2challenge.com adresinde.

V2 Challenge İstanbul yarışına AutoMotorsport, BebeMax, CoolShark, Eczanemizde.com, Flormar, Madvertise, Mobilike, Medline, Netbook.com, Pedburada.com, Sebamed ve Trends.014 destek veriyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.