vdf’nin Yeni Genel Müdürü Tijen Akdoğan Ünver

vdf’nin yeni dönem hedefleri ile ilgili açıklama yapan Tijen Akdoğan Ünver, “Otomotiv değer zincirinin her halkasında finansal çözümler sunan vdf olarak on yılı aşkın bir süredir sektör lideriyiz. Rekabetin her geçen gün arttığı bir ortamda yeni ürün ve hizmetlerimiz ile büyümemizi sürdürerek liderliğimizi devam ettireceğiz. 2011 yılı sonunda 1,6 milyar TL kredi hacmi ile 65 bin adet kredi kontratı ve 100 bin adettin üzerinde sigorta poliçesine ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Tijen Akdoğan Ünver, çalışma hayatına 1989 yılında Pamukbank’ta başladı. 1993-1997 yıllarında Bank Ekspres’te çalışan Tijen Akdoğan Ünver daha sonra Osmanlı Bankası’nda Şube Müdürü olarak görev aldı. 2001 yılında Osmanlı ve Garanti Bankası’nın birleşmesiyle Garanti Bankası’nda çalışmaya devam etti. Tijen Akdoğan Ünver, 2003 yılından bugüne kadar Garanti Bankası İstanbul Avrupa 2. Bölge Müdürü olarak çalıştı. Tijen Akdoğan Ünver, evli ve bir çocuk annesi.

Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. (vdf), Volkswagen Financial Services A.G.’nin uluslararası bilgi donanımı ve Doğuş Grubu’nun otomotiv ve finans sektörlerindeki deneyimlerinin birleşimi ile kurulmuş, müşterilerine yeni ve farklı finansal seçenekler sunan bir tüketici finansman şirketidir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.