Volkswagen Ticari Araç fırsatlar devam ediyor

Volkswagen Ticari Araç  ayrıca tüm modelleri için VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa düzenlediği kampanya kapsamında yenilenen  faiz oranlarının yanısıra özel kredi uygulamaları da tüketicilere sunuyor.

2010 yılına indirim kampanyası ile başlayan Volkswagen Ticari Araç, cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Volkswagen Ticari Araç’ın yılbaşı kampanyasıyla indirimli fiyattan satışa sunulan Caddy modeli, bu kampanya ile daha da avantajlı. 6.000.-TL’ye varan indirimin yapıldığı Volkswagen Caddy fiyatı da 34.141-TL’den başlıyor. (1.9 TDI tek kayar kapılı opak)

Kampanya kapsamındaki diğer modeller Caravelle ve Transporter’da ise, 3.000.-TL indirim uygulanıyor. Transporter Panelvan 102 PS modelin 38.430 -TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla satışa sunulduğu kampanyada, Caravelle 54.734.-TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor. Volkswagen Ticari Araç’ın avantajlı kampanyasına Crafter modelleri de dahil; 4.000.-TL’ye varan indirimlerin yanı sıra 60 aya varan vade imkânı ve 0,97’lik kredi faiz oranı avantajları da sunuluyor.

Vdf ile işbirliğinde ek avantajlar

Volkswagen Ticari Araç Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için Vdf ile birlikte, yeni faiz oranlarının yanısıra özel kredi uygulamaları gibi ek avantajlar da sunuyor. ~ Kampanya çerçevesinde Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter alımlarında kredi kullanan müşteriler Fulllife (Uzatılmış Garanti) ile birlikte  Komboplan (Uzun Vadeli Kasko) veya  Planguard (Kredi Koruma Sigortası) hizmet paketini de almaları halinde faiz oranı yüzde 0,87’ye iniyor.

Fulllife paketinde aracın garanti süresi 2 yıldan 150.000 km sınırlı 4 yıla uzatılırken, Komboplan ile araç kredi işlemleri ile aynı anda kasko ücretini de kredilendirme imkanı ve 5 yıllık sabit ücretli kasko alım imkanı sunuluyor. Vdf’den kredi kullanan bireysel müşteriler için sunulan kredi koruma sigortası olan Planguard ise, kredi geri ödemeleri başladıktan sonra özel şartlardan kaynaklı  bir sorunla karşılaşılması durumunda, teminatlar dahilinde ödemelerin dönemsel olarak üstlenilmesini  ya da koşullara göre kalan kredi borcunun tamamen kapatılmasını sağlıyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.