Yeni Aveo Sedan

Yeni Aveo Sedan 3-11 Mart Tarihleri Arasında İlk Kez Avrupalı Müşterilerin Beğenisine Cenevre Otomobil Fuarı’nda Sunuluyor… (11 Şubat 2011)

Tamamıyla yenilenen dış ve iç tasarımı ile Yeni Aveo Sedan, şıklık, genişlik, kullanışlılık ve konforu Avrupalı müşterilerin beğenisine sunuyor. 

Yeni Aveo Sedan modeli ile Chevrolet, yeni dizel 1.3 litre 75 ve 95 beygir motorlarını piyasaya sunuyor.
1.3 litre yeni nesil Dizel motorlarının tümünde Start/Stop teknolojisi Yeni Aveo Sedan’da sunuluyor.
Yeni Aveo Sedan tüm modellerde üstün güvenlik sunuyor. Elektronik stabilite kontrol programı (ESC), 8 hava yastığı ve cruise control tüm modellerde standart olarak sunuluyor.

Yeni Aveo Sedan, 2011 yaz döneminde Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye pazarına girecek.

Chevrolet modellerinin ortak dış tasarım dili olan dinamiklik ve şıklık Yeni Aveo Sedan’da da göze çarpan önemli dış tasarım detayıdır. Yeni Aveo Sedan’a önden bakıldığında, sportif tasarımlı ikiz farlar, ikili ön ızgarası ve dinamik ön gövde tasarımı gibi Chevrolet’e özel tasarım ögeleri hemen dikkati çekmektedir. Yan profilde, aracın başından sonuna kadar devam eden kesintisiz yükselen gövde çizgileri ve coupe tarzı sedan tasarımı ile Yeni Aveo Sedan Dünya’da pekçok başarıya imza atan Cruze Sedan’ı hatırlatmaktadır.

Son teknolojik sistemler ve yeni dizel motorlar
Yeni Aveo Sedan tüm modellerde üstün güvenlik sunuyor.Yeni Aveo Sedan’da, yeni teknolojik~ sistemler kullanılarak, aracın şasi ve gövde yapısının mükemmel uyum içinde çalışmasına imkan tanındı. Bu da Yeni Aveo Sedan’a sürüş esnasında, yüksek düzeyde denge imkanı sağlıyor. İyi sürüş konforu ve yüksek aktif güvenlik için ,Yeni Aveo Sedan’ın ön kısımda McPherson süspansiyon kullanıldı. Yeni Aveo Sedan da Elektronik Direksiyon Sistemi (EPS), Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi (ESC) , ABS, 8 (sürücü, yolcu ve yan) Hava Yastığı ve Cruise Control standart olarak sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.