Yeni www.dod.com.tr araç almak veya satmak

DOD’un müşterilere sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı web sitesi www.dod.com.tr yenilendi. Görsel ve içerik olarak zenginleşen yeni sitede DOD’un yeni hizmetleri de sunuluyor. İkinci el aracını satmak veya 2. El araç almak isteyen ziyaretçiler sanal ortamdan birçok farklı hizmete kolayca ulaşabiliyor.

“KeyDOD ile aracınızın değerini öğrenin”


Yeni www.dod.com.tr sitesinin en çok dikkat çeken bölümlerinden bir tanesi, aracının değerini öğrenmek isteyenler için sunulan KeyDOD uygulaması. Online ekspertiz hizmetinin verildiği KeyDOD (Kendi Ekspertizini Yap) uygulamasında kullanıcı araç fiyatını etkileyen yaş, kilometre, donanım ve kaporta durumu gibi bilgileri sisteme işleyerek kolayca aracının yaklaşık değerini öğreniyor.

“DOD hızlı ve zahmetsizce satar”

Yeni hizmetlerden bir tanesi de DOD’dan araç satmayı kolaylaştıran DODsatar uygulaması. Aracını satmak isteyenler sahip oldukları aracın özelliklerini dod.com.tr’den çok basit bir form vasıtası ile DOD’un profesyonel uzmanlarına iletebiliyorlar. En kısa sürede iletişime geçen ekipler satılmak istenilen araç ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri yapıyor ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunuyorlar. Uygulama sayesinde aracını hemen nakde dönüştürmek, veya aracını talep ettikleri fiyattan DOD satış uzmanlarına emanet etmek isteyenler için çözüm sunuluyor.

“Sitede yoksa DOD sizin için bulur”

Her marka model ve yaşta güncel bilgileriyle binlerce aracın bulunduğu dod.com.tr’de istediği özelliklerde araç bulamayan ziyaretçiler de unutulmadı. Yenilenen sitede hizmete sunulan DODBulur, araç almak isteyenlerin sanal ortamda oluşturacakları talep doğrultusunda, DOD ekipleri istenilen özelliklerde aracı bularak müşteriye bilgiler iletiliyor. İlgili aracın DOD stoklarında olmaması durumunda ise talep veri tabanında saklanarak istenilen özelliklerde bir araç stoklara girer girmez müşteriye bilgi veriliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.