Yılın en iyi filo yöneticisini arıyoruz!

Filo yönetiminin şirket performansına ve ülke ekonomisine katkısının önemini bilen dünyanın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan ve Ekonomist dergisi tarafından düzenlenen Yılın Filo Yöneticisi 2011 Ödülleri, sektör için de bir ilk olacak. Filo kiralamanın şirketler için önemine dikkat çekmek ve sektör için de bir motivasyon sağlamak için düzenlenen ödüller için başvurular 1 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında www.filoodulleri.com internet sitesinden alınacak.

Ödüllere 25 ve üzeri binek veya hafif ticari araca sahip şirketlerin (özmal veya kiralama yoluyla kullanılan) veya kurumların filo yöneticileri katılabiliyor. Başvuran kişinin iş tanımının “Filo yöneticisi” olması şartı aranmıyor. Çalıştığı şirket veya kurumda filo yönetimi ve stratejisiyle ilgilenen veya bu iş kolunu yöneten kişiler de başvurabiliyor. İnternet sitesinden yapılacak başvurularda, katılımcılardan filoları için geliştirdikleri yaratıcı projelerini veya uygulamaları anlatmaları istenecek. Katılımcılardan başvuru formlarındaki soruları eksiksiz doldurmaları da talep edilecek.

Otomotiv, akaryakıt, lastik ve sigorta sektörünün öncü firmalarının yöneticileri ve medya temsilcilerinden oluşan jüri, başvuruları 3 kategoride değerlendirecek. Başarılı filo yönetimi stratejileri ve uygulamaları “Yılın Filo Yöneticisi 2011” ödülü, sürdürülebilir, çevreye duyarlı filo yönetim uygulamaları “Yeşil Filo Ödülü” ve sürücülerin güvenliği için geliştirilen uygulamalar ise “Güvenli Filo Ödülü” kategorilerinde yarışacak. Yılın Filo Yöneticisi 2011 ödülleri Şubat ayında yapılacak gala gecesi ile duyurulacak ve aynı gece ödül töreniyle sahiplerine verilecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.