Ziebart’tan babalara özel kampanya

“Oto Koruma” alanında dünyanın lider markası olan ve Türkiye’de 8 ilde 18 istasyonla 22 yıldır araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar, küçük alan onarım sistemleri ve folyo kaplama-renk değiştirme uygulamaları ile faaliyet gösteren Ziebart, Babalar Günü nedeniyle “Tüm Boya Koruma sistemlerini o haftaya ve sadece babalara özel “Döşeme Halı Vinil Koruma Sistemi” Hediyeli olarak sunuyor. Yeni veya kullanılmakta olan otomobillerin faydalanabileceği bu fırsatta, baba olmaktan gurur duyanları veya babasına farklı bir hediye vermek isteyenleri, 10-29 Haziran tarihleri arasında, değer verdikleri otomobillerine yaptıracakları ikili koruma bakım fırsatını kaçırmak istemeyenleri, Ziebart istasyonlarına bekliyor. Ayrıca kullanılmakta olan otomobillerin iç koruması öncesinde yapılması gereken Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Hizmeti’ni de, kampanya süresince % 50 indirimli sunuyor.

“Ziebart babalara özel bu kampanyada, değerli olan otomobillerinin yeni görüntüsünü kaybetmek istemeyen babalar için iyi bir hediye alternatifi oluşturuyor. Diamond Gloss® Boya Koruma Sistemi veya Ultra Boya Koruma Sistemi alanlara hediye edilecek olan Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi ile sıfır otomobiller yeni görünümünü uzun yıllar koruyor, kullanılmış otomobiller ise hem dış hem de iç mekânlarında ilk günkü görüntüsüne kavuşarak koruma altına alınmış oluyor.

Kampanya İçeriğindeki Sistemler;

Hem yeni hem de kullanılmakta olan otomobillere uygulanabilen Ziebart Boya Koruma Sistemleri , güneşin UV ışınları, çamur, tuz, hava kirliliği, asit yağmurları, ağaç reçinesi ve kuş pislikleri gibi olumsuz dış etkenlerin aracınızın boyasını soldurmasını ve matlaştırmasını engelleyerek tam koruma altına alıyor ve aracınızın ilk günkü ışıltılı görünümünü uzun süre korumasını sağlıyor

Ziebart Diamond Gloss® Boya Koruma Sistemi boyayı nasıl koruyor?

Yeni otomobillerin boyasını mükemmel bir şekilde korumak üzere yaratılmış, yüksek teknoloji ürünü olan Diamond Gloss®, patentli olarak dünyada sadece Ziebart lisansörleri tarafından uygulanıyor. Diamond Gloss®, yeni otomobilinizin orijinal boyasını ve ışıltısını koruyarak ikinci el satış değerini korumaya büyük ölçüde katkı sağlıyor. Her yıl yenilenebilen ve satıldığında yeni sahibine devir olan Ömür Boyu Garanti ile uygulanan Diamond Gloss® sayesinde otomobiller yıllarca showroom yeniliğinde kalıyor. Boya yüzeyinde asit yağmurları, tuzlar, su lekeleri, birçok kuş türünün pisliği, hava kirliliği, böcek yapışmaları, ağaç reçinesi ile çamur ve kirin meydana getirdiği tahribatı önlüyor ve otomobilin parlaklığının ömür boyu korunmasını sağlıyor. Diamond Gloss®’un uygulandığı boya yüzeyi, araç yıkama talimatına uygun yıkandığında, garanti süresince hiçbir zaman matlaşmıyor ve hiçbir zaman pasta cila gerektirmiyor.

Ziebart Döşeme, Halı ve Vinil Koruma Sistemi nasıl çalışıyor?

Hem yeni hem de kullanılmakta olan otomobillere uygulanabilen Ziebart Döşeme Halı ve Vinil koruma Sistemi ile aracınızın döşemeleri yağ ve su bazlı lekelere karşı korunmuş oluyor.

Ziebart Döşeme, Halı ve Vinil Koruma Sistemi, otomobilin değerli iç döşemesini su ve yağ bazlı kalıcı lekelerden korumak üzere hazırlanmış özel bir sistem olup, koltuklara, kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanan Ziebart özel tekstil koruyucu maddesi ile hem yağ, hem de su bazlı maddelerin kumaşın liflerine nüfuz etmesini önlüyor. Bu koruyucu madde, kumaşın renginde, dokusunda, yumuşaklık ve esnekliğinde herhangi bir değişiklik yaratmıyor. Deri döşemeler özel deri besleyici ile beslenerek zamansız eskime ve çatlamalara karşı korunuyor. Vinil yüzeylere uygulanan toz itici özellikteki vinil koruyucu ise, bu yüzeylere herhangi bir parlaklık vermeden toz ve kirin gözeneklere işlemesini önlüyor, güneşten bozulmalarını engelliyor. Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti Sistemi ile uygulanan bu uygulama, otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye tüm hakları ile devredilebiliyor. Bu uygulamanın bir diğer yararı ise, otomobilin ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırmasıdır.


Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi nasıl uygulanır?

Kullanılmış otomobillerde Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi uygulanmadan önce yapılması gereken detaylı bir temizliktir. Kampanya süresince % 50 indirimli olarak sunulmaktadır.

Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin iç mekânına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanan bir sistem olup, uygulandığında otomobil, virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline geliyor.

Uygulamada, önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülüyor. Koltuklar, halılar ve paspaslar Ziebart’ın özel antibakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek temizleniyor ve sonrasında durulama-emme işleminden geçiriliyor. Bu işlemler sayesinde kumaş ve halılar nüfuz etmiş kirden arındırılıyor, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikroplar yüzde 99,9 oranında yok ediliyor. Ziebart’ın özel leke çıkarma setleri ile otomobilin iç mekânındaki lekeler çıkarılıyor. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak gideriliyor. Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanıyor. Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizleniyor. Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizlemeden geçiriliyor. Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizleniyor. Camlar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte ediliyor. Son aşamada otomobilin iç mekânı ozonlanıp, kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar yok ediliyor. Böylece otomobil aşamalı olarak iki kez dezenfekte edilerek yüzde yüz hijyen ortamı yaratılırken, araç içine sinmiş kötü kokulardan da arındırılıyor.

Ziebart hakkında

1959 yılında kurulan ve “Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Ziebart dünyanın 30 dan fazla ülkesinde 800’ü aşkın istasyonuyla faaliyet gösteriyor. 1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.’ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucu markası oldu. Ziebart Türkiye bugün 8 ilde 18 istasyonuyla araç koruma sistemlerinin uygulamaları ile Türk otomobil severlerinde “Oto Koruma” adı altında farklı ve yeni bir anlayış ve alışkanlık yaratarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kurucusu merhum Suha Uluçay’ın “%100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle halen Genel Müdür Hakan Alptekin ve ekibiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 ve 2008 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü”, 1996, 1999, 2000, 2004 ve 2010 yıllarında “Üstün Başarı” ödülü ve 2005 yılında “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı. 20 yıl içerisinde Ziebart camiasında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü” ödülünü beş defa alan tek ülke olma ayrıcalığına kavuştu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.